• 1023
  sorun maddiyse, taraftardan yardım istenip transfer edilmeli gerekirse.

  farklı farklı kaynaklarda, "uygun fiyatlı bir sol bek bakılıyor", "taffarel'in aracılığıyla brezilya'dan bir sol bek aranıyor" haberleri çıkmaya başladı. bu süreç bana fena halde muslera-lauro ikilemini hatırlatıyor. ön yargılı yaklaşıyor olabilirim ama düşük bütçeli sol bek yaramaz bize. muslera konusunda da dönemin yönetimine müthiş baskı yapıp, sonuçta haklı çıkmıştık. geçici tedavi yöntemlerini bırakmalı artık galatasaray.
 • 1024
  önceden sabah uyanıp ilk olarak bu başlığa bakardım. tüm entryleri keyifle ve merakla okurdum acaba bi gelişme var mı diye. şimdi ise sol framede gördüğümde kafamı çeviriyorum, okumak istemiyorum niyeyse.

  eğer ocak’ta olmuyorsa kesinlikle sene sonu için anlaşmamız gerekiyor. eğer devre arasında yapacağımız sol bek aşısı tutarsa orta sahada kullanırız kendisini.
 • 1025
  sorun ne juve'de ne galatasaray'da , sorun futbolcudadır.

  şuanda istediği kuluple ön mukavele imzalayabilir, sezon sonunda yeni takımında veyahut mevcut kulubunde top koşturabilir. ama bu arkadaş biraz akılcı yaklaşıyor. adam düşünüyor, haziran ayına kadar iyi performans sergilersem, aynalı bir sözleşme kapabilirim. şimdiden neden geleceğimi belirleyeyim, son dakikaya kadar düşüneyim öyle karar vereyim diye bütün cepheleri oyalıyor. galatasaray'ın durumu malum. iki senedir avrupa kupalarında yokuz. bu sene şampiyon olup, şampiyonlar liginde oynayacağımızın da bir garantisi yok. en az sen ben kadar asamoah da bunları düşünüyor, analiz yapıyor.

  bence tamamen asamoah'ın önümüzdeki 4-5 aylık süreçteki performansı ve galatasaray'ın şampiyonluğu olayı çözecek. şimdiden hesap yapmanın bir mantığı yok. biz işimize bakıp , hiç asamoah ile meşgul olmadan bir sol bek bulmamız lazım. yoksa linnes'ler hakan balta'lar ile bizim kanadı otobana çevirir orta halli vasat bir takım...