• 310
    başkanımızın açıklamarından anladığımız kadarıyla 4 kulüp erteleme istememiş ve imza atmamış. bu 4 kulüp içerisinde fenerbahçe'nin olmadığını söyleyerek aslında diğer kulüpleri açık etmiş oldu. kasımpaşa yöneticisi zaten erteleme istemediklerini söylemişti. beşiktaş ve trabzonspor erteleme isteseydi başkan özel olarak fenerbahçe'yi belirtmezdi zaten. mustafa başkan akıllı adamdır. isimlerini ben veremem derken neyin ne olduğunu da belli etmiştir. tff ile birlikte bu hastalık bulaşma vebalini göze alan 4. kulüp kim acaba?
  • 314
    ne işe yaradığı, kurulduğu günden beri anlaşılamayan, anlamsız, misyonsuz birlik.

    "kulüpler birliği'nin bir fonksiyonu ve bir görevi, avrupa'da olduğu gibi bir programı olması lazım. bizde içi boş bir sistemi kulüpler birliği olarak sergilemek ve herkesi bununla meşgul etmek sakıncalıdır. avrupa'da ki örnekleriyle beraber daha iyi bir şekilde gerçekleştirilmelidir"

    bu sözler eski galatasaray başkanı ünal aysal'a ait. yani kulüpler birliğinin işe yarar bir fonksiyonu olmadığından bahsediyor. ne işe yaradığını hiçbir zaman anlamadım. o yüzden kulüpler birliğine anlam yüklemek ya da görev beklentisine sokmak anlamsız. laf olsun diye kurulmuş bir kurum orası.