• 18
  editleyerek durumu anlatmak yerine entry girmek daha doğru geldi.

  dün yazarın başlığına bir entry yazmıştım. silinmemesi için refere edemiyorum. kendisi durumu bugün kendi başlığında ifade etmiş.

  alavgan başlığındaki ilk entrysini kendisinin ifade ettiği şekilde "yanlışlıkla kendi entry’sini uçurmuş", daha sonra girdiği ikinci entryi de modlar tarafından silinmiş. o an modloga dikkat etmeyerek ilk entrymdeki editte " ikinci entrysini de silmiş." diyerek yanlış bilgi vermiş oldum.

  ilk entrynin kendisi tarafından uçurulmuş olması sebebiyle durumu ilk entrimde sitem ettiğim şekilde anlamıştım. belki de entry girmek yerine mesaj yolu ile sormam gerekirdi.

  her yazar istediği entrisini silmekte tabi ki özgür; sadece bir entry zincirleme bir reaksiyona, tepkiye, hatta kısmen birinin lincine sebebiyet verdiği için silinmemesinin doğru olduğu kanaatindeydim. bu konu dışında sildiği entriler beni ilgilendirmemeli zaten.

  şu an ilk entryi geri döndürmüş, yerli yerinde duruyor. kendisi de ifade etmiş.

  haliyle başlığına ilk entrymde yazdıklarımın bir anlamı kalmıyor. kendisine durumu ifade ettiği için teşekkür ederim. kırdıysam da özür dilemeyi borç bilirim.

  fikri hür vicdanı hür entryleri de hür yazar.