• 815
  marsilya'ya hiçbir ücret verilmeden kiralandığı için bu kariyere sahip bir oyuncu 2.6 milyon euro da alsa tolere edilebilir bence. ayrıca, sezonun gol kralı kim olur diye anket yapılsa diagne olmazsa burak yılmaz ile birlikte zirveyi de paylaşır bence. yani, gönderilecekse sebebi maliyeti olmayacaktır.

  gönderilme sebebi tamamen fatih terim'in sırasıyla 29 gol atmış bafetimbi gomis'i ve 30 gol atmış mbaye diagne'yi oyun planı için yeterli bulmaması ile bağlantılı. yoksa, durduk yere kariyerinde gittiği her takımda gol atmış kostas mitroğlu'ya karşılık vedat muriqi'yi seçecek kadar çılgın bir adam değil. *

  fatih terim'in kafasındaki planı görmek için euro 2008'deki milli takıma bakmak yeterli. 4-1-4-1 başlayıp, oyun sıkıştığında 4-4-2'ye dönmek için nihat kahveci gibi (bu yüzden alan carvalho'yu istiyordu) ve semih şentürk gibi (bu yüzden vedat muriqi'yi istiyor) iki farklı tip ve birlikte uyumlu olabilecek santrfor istiyor.
 • 818
  kendisi fatih hocanın birinci santrforu asla olamaz. hoca durağan oyuncu sevmez. basmayan, koşmayan, ağır oyuncular gelmez bizim sisteme. mümkün olursa gelecek sezon bizle olmayacağını düşünüyorum. 2.6 milyon maaş çok, verecek kimse bulamazlar herhalde.

  keşke olsa, 1.2 milyon yıllık ücret, 1.4 milyon da kiralama ücreti olarak başka bir oyuncuya bütçe olur mis gibi.