• 64
  28 kasım 2021 yeni malatyaspor galatasaray maçıyla birlikte 160. kornerden de gol bulamadık.

  yani tüm kornerleri direkt kaleye vursak bence biri gol olurdu.

  inanılmaz saçma bir rekora doğru gidiyoruz.

  sadece bu iş için özel hocamız olsa, bilimsel verilerle destekli şekilde buna çalışsak ve çok değil 3 tane gol atmış olsak, her şeye rağmen muhtemelen bugün şampiyonluk iddiamız devam ediyor olurdu. (21-22)
 • 65
  tüm oyun planımız şenol güneş'in son dönemindeki beşiktaş gibi veya erol bulut'un fener'i gibi tamamen buna dönsün demiyorum elbette ama orta açmasını bilen 1-2 futbolcumuz olsa keşke sahada, eminim ki karambolden sıkıştırırız bir tane. ömer'i sırf bunun için oynatmak mantıklı mı onu da bilmiyorum. sözün özü, gerçekten berbatız orta organizasyonlarında. kornerlerin böyle olmasına şaşırmıyorum artık.
 • 66
  işi topa vurmak olan oyuncular topa vuraöayınca ortaya çıkan durum.

  orta açanlar kim bizim takımda patrick van aanholt, ömer bayram ve deandre yedlin cidden kafası çalışmıyor bu adamların.

  sene 1995 civarı okulun ortaokul tarafında seçmeler var okul takımı için çocuğun biri var orta 2 falan olması lazım buna topu atıyorlar çocuk sağdan, soldan, ayak içi, ayak dışı her türlü orta açıyor muazzam yetenek çocuktaki, kendime bakıyorum aynı yaşlarda özellikle orta açmam için top atarlardı, çünkü istenilen yere atabiliyordum topu hepsinden önemlisi ezbere değil takım arkadaşıma atıyordum.

  o yaşlarda sadece okul dışında kısıtlı vakitte top oynayarak bunları yapabiliyorsak bu adamlar azcık kendilerine baksın. koca takımda bir tane kafası çalışıp orta açan adam yok.

  160 korner var ama taç artışından beter.