• 515
  camiayı şu konuda nacizane uyarmak istiyorum:

  süper lig 2020-2021 sezonu pandemiden dolayı seyircisiz oynandığı için iç saha, deplasman kavramının önemini yitirdiğini düşünüyorum. hatta ali sami yen arena'nın zeminini de düşünürsek kalan deplasman maçlarımızda oyunumuzu daha rahat sergileyeceğimizi de düşünüyorum.

  bu yüzden ligde üç büyükler açısından şampiyonluk şansları bence yüzde 35 galatasaray ve beşiktaş, yüzde 30 fenerbahçe şeklinde; kısaca neredeyse eşit durumda. yani lafı uzatmadan şuraya geleceğim; kalan maçlarımızda beşiktaş ve trabzonspor maçlarını içeride oynamamızın bana göre hiçbir önemi yok. o yüzden şampiyonluk açısından asla avantajlı değiliz.

  ayrıca beşiktaş deplasmanında aldığımız 2-0'lık mağlubiyeti de hesaba katarsak şu an en avantajlı takımın burun farkıyla beşiktaş olduğunu düşünüyorum. bu yüzden camia olarak asla rehavete kapılmadan şampiyonluğa giden yolda, maç maç bakarak ilerlememiz gerekiyor.

  kağıt üstünde çok rahat gördüğümüz erzurumspor maçını bile çok zor kazandığımız bir ortamda konsantrasyon katsayısını en yükseğe çıkararak her maça o şekilde hazırlanmalıyız. hem futbolcular ve teknik heyet sahada hem de taraftar olarak biz burada ya da her yerde.

  en ufak bir konsantrasyon kaybı yaşayan bu yarıştan kopar. bu bilinçle sanki en geriden geliyor gibi her maça final havasında çıkmalıyız. özellikle bu hafta itibariyle artık daha fazla konsantrasyon, daha yüksek sesle konsantrasyon.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!