• 26
  “bana bir teklif yoktu, o zaman boştaydım, gelebilirdim” diyerek açık açık yalan söylemiştir arda turan.

  buyurun bakın, zamanında ne demiş;

  --- alıntı ---

  barcelona'ya geldik, ben kulübe ve bu kadar yatırıma sadakat göstermek için kiralık gitmedim. galatasaray kiralamak istedi. orada yapılan teklif kötü ve komikti. ama ne yapalım g.saray kulübümüzü seviyoruz.

  --- alıntı ---

  ayrıca aynı röportajdan bir kesit daha;

  --- alıntı ---

  bu kadar sevgi parayla ölçülemez. ama beşiktaş’a sempatim hep vardır. belli olmaz. yükselenim beşiktaş.

  --- alıntı ---

  https://www.fanatik.com.tr/...lifi-komikti-1222746
 • 27
  arda turan açık açık cnn de videolu bir şekilde bu sözün açıklamasını yapmışken. hala yalan yanlış bilgilerle ve fanatik gibi bir paçavranın haberini bu tarihte gündem yapmak hangi akla ve mantığa sığıyo acaba merak ediyorum.

  teknoloji çağındayız, araştırmadan argüman belirtmek nedir.

  hala bu tip medyanın gazına gelen bir sürü taraftarımız var.
 • 28
  boşu boşuna ısıtılan bir söylem. arda o dönem barcelona'nın sözleşmeli topçusuydu. yıllık kazancı barcelona kulübü tarafından garanti altındaydı. bizim pazarlık yapacağımız kişi arda değil barcelonaydı. maaşının % kaçını biz ödeyelim kiralama ücreti ne kadar olsun vs gibi. arda'nın tek olayı 6 aylığına kiralık gelmek yada barcelona'da kalıp oraya odaklanmak arasında bir seçim yapmaktı. yani ortada maddi olarak bir şeyin var olup komik olması söz konusu bile olamaz.
 • 29
  zlatan ibrahimovic'e sanki teklif yapılmış ve pazarlık yapılıyormuş gibi tavır takinan dursun özbek ve yönetiminin arda turan konusunda barcelona ve arda ile konustuguna inanmıyorum. komik teklif açıklamasında arda'ya inaniyorum. arda'nın hataları ve futbolculugu ile ilgili yorumları anlarım, bana göre o... rengi dediği konuşması doğrudur başkasına göre yanlıştır, hataları konusunda kimi beter olsun der kimi ikinci şansı haketmeli der, kimi oyun olarak işimize yaramaz der, kimi ise yarar der. bu konuda farklı dusuneni suçlamak doğru bir yaklaşım değil. tüm bunlardan bağımsız olarak tartışma konusu olmayan tek durum arda turan en az benim kadar galatasaray taraftarıdır ve galatasaray'i seviyordur.
 • 30
  zamanı geri döndürüp, 2001 yılında çocuk bekleyen ve ertesi sene akp'ye oy atacak bir çifte 2020 yılında yaşadıklarımızı, evlatlarının nasıl genç işsizler ordusunda savaşacağını anlatsak, eminim ki bu 'komik teklif'i ellerinin tersiyle geri çevirirler.

  röportaja bak: https://twitter.com/.../1219025789829730304
  hayatı bizlere zindan eden makina çarklarının medyatik yüzleri... konuk 'faizler düşmeli' arda turan. spiker 'syrian rolex' buket aydın. ekran 'penguen' medya.

  çok trajikomik zamanlardan geçiyoruz. hepinize hayırlı haftalar renkdaşlar.

  ve son olarak - mustafa cengiz, galatasaray'ın ruhunu, temsil ettiği sembolik değerleri korumakla mükelleftir.
  sakın ola ki sicili bu kadar bozuk olan bir futbolcu emeklisini sadece alt yapı ürünümüz olduğu için siyasi baskılara eğip de takıma katmasın. ve unutmasın ki galatasaray fatih terim'den büyüktür.
 • 31
  "barcelona'ya geldik, ben kulübe ve bu kadar yatırıma sadakat göstermek için kiralık gitmedim. galatasaray kiralamak istedi. orada yapılan teklif kötü ve komikti. ama ne yapalım g.saray kulübümüzü seviyoruz.”

  kulübe ve bu kadar yatırıma sadakat göstermek için kiralık gitmemiş bir futbolcu eskisinin, yetiştiği herşeyini borçlu olduğu kulübe yaptığı aşağılamadır.

  neyse keser döner sap döner. geçmiş olsun arda. bu forma sana gençliğin ve iyi futbolculuğun kadar uzak.