• 67
  kombine devir konusunda kısıtlamaya kısmen katılıyorum ama bazı esnetmeler olabilir. ben bazen gitmiyorum maça bu durumda kombinemi arkadaşa yada aileme devir ediyorum, koltuğum boş kalmıyor. dışarıya devirim 7'yi geçmiyor, devir ettiğim kişi sayısıda sınırlı. sezon başında 2-3 kişilik bi isim listesi verilse onlara devir sınırsız olsa güzel olur.
 • 69
  --- alıntı ---
  yerlerini yenileyen taraftarlarımız, 2019-2020 futbol sezonunda koltuklarını başka kişilere en fazla 7 kez transfer edebilirler. kombine sezonluk olarak devir yapılsa bile devir limiti sıfırlanmaz, kalan haklarıyla devredilir.
  --- alıntı ---

  geçen sen bir dönem uygulandıktan sonra iptal edilen olay. karaborsa'dan nefret etsem de bu kararı desteklemiyorum.
  mesela geçen sene bizim şirketin 3 adet kombinesi vardı ve şirket sahibi bazen müşterileri ile gidiyor bazen de gitmek isteyen personellere ücretsiz transfer ediyordu.

  bu ve buna benzer mazereti olup gidilemeyen durumlarda stat boş kalacaktır. karaborsanın önünü kesmek için başka yöntemler bulunmalı.

  gerçi bu işi yapan kişileri biraz araştırıp bulmak ve afişe ederek cezalandırmak zaten bu işin önünü kesmek için yeterli aslında.