• 34
    zor geçen çocukluğunun kişiliğinde yarattığı etkiyi oyun karakterine dönüştüren, hırçın, güçlü hücum oyuncusu. tsubasa'nın aksine daha iki yönlü bir oyuncuydu hyuga. rakiplerini hızı ve gücüyle ekarte ederdi. fakat sanılanın aksine liderlik özellikleri zayıftır. duyguları sıklıkla mantığının önüne geçer ve öfke kontrol sorunları da vardı. yine de iyi topçudur, severiz.
  • 36
    ekmeğini kazanmak için sabahları gazeteleri dağıtırken bile top sürerek antrenman yapmasıyla severiz, sayarız. küçükken topunu alıp ortada sıçan oynatan çocuklar mı dersin, hayatın tokadını erken yaşta yemiş olmasından ötürü annesi ve küçük kardeşlerine bakmak zorunda kalmasından mı dersin bilmem; ama tüm bu öfkesini yeşil sahada, raiju shoot ve tiger shoot ile meşin yuvarlaktan çıkarmıştır.

    kozo kira ile kendisini buluyor; ancak farklı bir kulüpte veya hocayla çalışırken düşüşe geçmesi en büyük soru işareti. toho'ya gittikten sonra da düşüşe geçiyordu; ancak kozo kira'nin antrenman teknikleriyle yeniden toparlıyordu. italya'ya gidişi sonrası ise juventus'ta hayal kırıklığı yaşattı. en sonunda serie c'nin yolunu tuttu; ancak burada iyi performans gösterip reggina'yı serie b'ye çıkarmayı başardı.