resim
Min-jae Kim
Takım:Fenerbahçe
Mevki:Stoper
Yaş:25
Boy:1.90
Uyruk:Güney Kore
 • 133
  maaşı ne kulübü, ne gazeteciler tarafından açıklanmamıştı ama fenerliler dışında herkes eski kulübünde ki maaştan dolayı burada da fazla alacağını az çok tahmin ediyordu.

  dün gece fm22 çıktı ve fm datasında oyuncunun maaşı 3.3 milyon euro, mesut özil'in ise 5 milyon euro. daha pek çok oyuncu var bu şekilde fiyasko maaş alan. oyun deyip geçmeyin, fm datasında hep doğrudur bunlar. örnek olarak
  zamanında max kruse'nin maaşı da açıklanmazken, fm'de yüklü bir maaş yazıyordu ve oyuncu gittikten sonra ortaya çıkan maaşı ile fm'de ki bilginin doğru olduğu kanıtlandi.

  tff ffpsi gene fenerbahçe'ye işlemiyor anladığım kadarıyla.
 • 134
  transfer sezonu başında bizim ilgilendiğimiz ancak muhtemelen yüksek maaşı sebebiyle vazgeçtiğimiz defans oyuncusu. üstelik serbest kalma maddesini de 8m euro olarak koydurmak istediği konuşuluyordu ne kadar doğru bilemyorum. 2.5m euro bile alıyor olsa 4 senelik maaliyeti viktor nelsson ile aynı. ben tercihimizden son derece memnunum nelsson'un ayağı bu arkadaştan bi 2 gömlek yukarda.
 • 135
  sinan yılmaz nam-ı diğer extensor kulüpteki kaynaklardan öğrendiği kadarıyla transfer politikasında galatasaray futbolcularının ab pasaportlu olmasına özen gösterdiğini söylemişti ki victor nelsson'un kendisinin yerine tercih edilmesinde çok önemli bir kriter. nitekim oyuncunun sıçrama yapması durumunda ab pasaportuna sahip olması ilerde büyük liglere transferinde çok önemli bir kriter olabiliyor.
 • 136
  bugüne kadar çok dikkatli izlemediğim oyuncu, futbol kamuoyu genelde beğeniyor, vasat üstü olduğu kesin, aması var; o da şu, bu oyuncu üçlü savunmada göbekte oynuyor, sağ ya da sol stoperde değil.

  bugün ahmet çalık'ı koyun üçlüye, çok önde oynamadığınız sürece sırıtmaz, hele ki yaslanıyorsanız aslan kesilir.

  stoperler için şöyle bir konu çok net gözümde, bir stoper tandem oyununda iyiyse üçlü de çok rahat oynar, üçlü de iyi gözüken her stoperin tandemimden emin olamazsın.