• 23
    1.90 boyundaki güney kore'li stoper. 24 yaşında ve piyasa değeri 2 milyon euro. bu boydaki oyuncuların teknik olarak düşük olmasını beklersin ama kendisinin ayağı göreceli olarak iyi. kontratı 2021 aralıkta yani bir kaç aya bitiyor. bazı avrupa takımlarının ilgisi olmuştu hatta bizi dün 5'leyen psv de oyuncuyla ilgileniyordu ama sanıyorum vazgeçtiler. bizle bir ara ismi anıldı ama sonra iş ciddiye binmedi.

    eğer luyindama satılacaksa yerine düşünülebilir. hem boyu uzun, hem ayağı iyi hem de kontratının son senesi olduğu için uygun bir bonservise kapatıp uygun maaşla oynatabilirsin. yaşından dolayı iyi bir performans gösterirse fena olmayan paralara ileride satabiliriz.

    hep eleştiriyorum bari kendimce bir çözüm önerisi de sunayım. 2019'da güney kore'de iki kere şampiyonluk yaşadıktan sonra şimdilerde slaven bilic'in çalıştırdığı bir çin takımına 5.25 milyon euro karşılığında transfer olmuş.

    edit: çin takımına transfer olduğu sırada, o takımın teknik direktörü roger schmidt'miş. psv'nin neden ilgilendiği belli oldu.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!