• 148
  fanatik gazetesi'ne verdiği röportajda 2004 yılında christoph daum'un volkan demirel'in yerine kendisini fenerbahçe'ye almak istediğini, hatta aziz yıldırım'la transfer görüşmesi yaptığını anlatan eski kalecimiz.

  https://youtu.be/cNN9-cFsQrk?t=1167

  --- alıntı ---

  "daum zamanında fenerbahçe beni transfer etmek istedi. daum'un yardımcısı murat kuş beni aradı. "yarın aziz yıldırım 2'de seni dereağzı tesisleri'nde bekliyor imza atacaksın" dedi. ben de kardeşimi alıp, gittim. "daum seni niye bu kadar istiyor?" dedi. "başkanım daum'a sorun ben bilmiyorum niye bu kadar istediğini" dedim. daha sonra "ne kadar istiyorsun?" dedi. ben de "bir bedel isteyerek gelmedim" dedim. "git bir düşün yarın kaç para istiyorsun, ne kadara imza atacaksın. ona göre yarın 3 gibi burada ol" dedi.

  ertesi gün gittim murat özaydınlı ve aziz yıldırım'la oturuyoruz. başkan yine "niye daum seni bu kadar istiyor?" diye sordu. daum o dönem volkan'ı istemiyordu. "bilmiyorum başkanım" dedim. ne kadar istediğimi sordu. o günkü şartlarda 100 bin dolar istediğimi söyledim. "dün para istemiyordun, bugün niye istiyorsun?" diye sordu. ben de "başkanım yine istemiyorum. siz illa kaç para istiyorsunuz diye sorduğunuz için ben de söylüyorum" dedim. murat özaydınlı "biz volkan ve recep'le devam edeceğiz. o yüzden başkan bu transfere sıcak bakmadı" dedi. ben de "siz beni çağırdınız murat abi ben gelmedim ki. bana randevu veren de, imzaya çağıran da sizsiniz. şimdi bunu da söyleyen sizsiniz. yapacağım bir şey yok. canınız sağolsun" diye cevap verdim."

  --- alıntı ---