• 84
  bir dönem sözlükte çok revaçta olan teknik direktör. bugün itibariyle göztepe ile yolları ayrılmıştır.

  ailem ve izmirli olmam sebebiyle birçok maçını canlı olarak da izlediğim göztepe'nin düşüşündeki en büyük etkendir. takıma geldikten sonra bayram bektaş'ın yerleştirdiği defansif oyunla geçiş hücumu mentalitesini hücum futboluna çevirmeye çalışmış fakat başaramamıştır.

  takım şu an düşme potasının bir adım uzağında olmasna rağmen rakipleri ankaragücü, erzurumspor ve çaykur rizespor'dan oyun anlamında çok daha geride. sezon başında kasımpaşa'nın yakaladığı çıkışla sempati toplasa da çalıştırdığı takımlarda ciddi kondüsyon problemleri mevcut. sezon başı kampında çalıştırdığı kasımpaşa ligin en temposuz oynayan ekiplerinden biri keza göztepe de özellike son 1 aydır inanılmaz bir fiziksel düşüş içerisinde.

  göztepe için temennim puan odaklı, defansif bir futbol anlayışı olan bir teknik direktörle bu sezonu kurtarıp önümüzdeki sezona yeni statlarında daha güzel bir başlangıç yapmaları. şu an için bu pozisyona en uygun aday ise ibrahim üzülmez gözüküyor.

  gelelim işin galatasaray boyutuna, göztepe'den geçen sezon olduğu gibi bu sezon da 6 puan alarak kayıpsız geçtik. rakiplerimiz başakşehir ve beşiktaş ise ligin ikinci yarısında henüz göztepe ile karşılaşmadı. umarım yeni gelen teknik direktörleri takımı toparlar ve rakiplerimizden puanlar çalarak şampiyonluk yolunda bize yardımcı olurlar. aldıkları her puan fenerbahçe'nin ptt macerasında da önem taşıyacak.

  kemal özdeş'e de bundan sonraki teknik adamlık hayatında başarılar. son kasımpaşa ve göztepe macerası başarısız olsa da ligin orta alt takımlarında her daim görev alabilecek potansiyeli var. belki önümüzdeki sene kariyerinde bir challenge yaparak zoru seçer ve sarı lacivertli bir takımın ptt'den süper lig'e çıkış macerasında görev alır.

  hayat, neden olmasın?
 • 85
  balıkesirspora geldiğinde çok başarısız bir performans göstermiş ve balıkesiri çıktığı ilk sezonda küme düşürmüştür. daha sonra kasımpaşaya gelerek beni son derece şaşırtmış ve menajer işi olduğunu düşündürtmüştü. ama hoca kasımpaşayla çok iyi bir uyum yakaladı ve düşer denilen takımı orta sıralarda tuttu. genel olarak çok yetenekli olmadığını düşünmüşümdür. göztepe de ise aradığı forveti bulamadığı için ayrıca kasımpaşadaki özgürlüğü ve kasımpaşada olmayan taraftar baskısını göztepede hissettiği için başarılı olamadı. emin olduğum taraf ise düşmemeyi garantilemiş, yukarıyla işi olmayan takım çalıştırırsa her maç 3-4 gollü maçı olur, bazen yener bazen yenilir.