• 80
  21 nisan 2019 başakşehir çaykur rizespor maçının sonucuyla keyiflensek de yaşanan bu olayla günümüzün içine eden vakanın saldırısında hedef olan kişidir! ve maalesef bu vaka kara bir leke olarak tarihe geçecektir.

  sonuna kadar katılıyorum bu söylenene!
  --- alıntı ---
  bu eli tanıyorum. sivas’ta insanları yakan el bu. maraş’ta kendisi gibi olmayanların kapısına kırmızı çarpı işareti koyan el bu. 6-7 eylül’de azınlıkların dükkanını yağmalayan el bu. köy enstitüleri’ni fuhuş yapıyorlar diye taşlayan el bu. vur deyince vuran el bu. cahilin eli bu.
  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...936656839200770?s=20
 • 81
  kendisine atılan yumruktan ziyade "yakın o evi yakın" diye bağıran yaratık bulunmalıdır.

  bunlar 26 yıl önce madımak'ta insanları diri diri yakan zihniyetin çocukları.

  yüzlerinde nur yok, tükürsen yarabbi şükür diyecek namussuzlar.

  oğluna çürük raporu aldırmayıp, bedelli yaptırmayıp aslan gibi askere gönderen cumhuriyet halk partisi genel başkanıdır.
 • 82
  menemen'de şehit kubilay'ı katledenlerin torunları tarafından saldırıya uğramış siyasi lider. kendisine çok geçmiş olsun. biz o yumruk atan eli maraş'ta yeni doğmuş bebekleri bacaklarından ikiye ayırmasından, baltayla kafa kesip madımak'ta diri diri insan yakmasından biliyoruz. bunu hafifletip savunanların da o teröristlerden farkı yoktur.
 • 83
  2-3 yıl önce artvin-şavşat'da pkk'nın, entrynin girildiği tarihte ise şavşat'taki saldırıyı yapanlarla aynı emeli güdenlerin hedefine girmiş chp genel başkanı.

  saldırıyı yapanların ve azmettiricilerinin pkk ile gözümde zerre farkı yok, kimsenin de olmamalı. iki grubun da amacı aynı: vatanın ve milletin bölünmezliğini ve bütünlüğünü bozmak.

  biz bu topraklarda hep birlikte barış içinde yaşayacağız; hem de bunu özgürce, kardeşçe başaracağız. madımak'ta diri diri insan yakanların da bebek katillerinin de tüyü bitmemiş yetimin hakkına girenlerin de yakasında elimiz. kendisine ve türk milletine geçmiş olsun, cenazesinde ailesine daha büyük acılar yaşatanlara rağmen şehitlerimize allah rahmet eylesin.
 • 85
  aynı ülkede yaşamaktan utanan insanlar varken ben bu saldırının yapıldığı ilçenin merkezinde 27 yıldır yaşamımı sürdürüyorum. ilgili ilçeyi size anlatayım. 14 yaşında converse giydiğim için dövüldüm. lisede küpe taktığım için dershanede kendince dalga geçen tipler vardı. üniversitenin yaz tatillerinde havalimanında çalışırken giydiklerim,sakallarım,küpelerim yüzünden servisteki cahil sürüsü aşağılamaya kalktı cevaplarını verdim. çubuk böyle bir yer ancak ilgili köy çubuk'u geçtim türkiye'de cahilliğin en yüksek olduğu yerlerden. çubuk'un kendi içerisinde bile cahilliği,aptal adetleri, eğitimsizliği ile sevilmeyen bir yer. açıkcası hiç şaşırmadım böyle bir saldırı olduğuna. siyasi görüşlerimiz hiç uyuşmasa da şehidin hesabını sayın kılıçdaroğlu'ndan soramazsınız. soracağınız adres ak parti iktidarıdır. ona da zaten yanaşamazsınız. yazıklar olsun. çubuk'lu olduğum için bir kez daha utandım.
 • 86
  türk halkı için fazla iyi siyasetçi. bakın farkındaysanız başarılı demiyorum, gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim fakat iyi niyetinden, çalışmasından, azminden ve bu ülkeye olan sevgisinden zerre şüphe etmediğim liderdir.

  bugünü herkes aklına kazısın, bir siyasi parti ve stepnesinin bekasını milletin devletin bekası olarak göstermek isteyenler tarafından illet, zillet, terörist olarak memleketin diğer yarısı düşmanlaştırılmıştır. amaç tamamen kutupları saflaştırmak, ellerindeki 50+1'in karşı taraftan geçemeyecek kadar nefret etmesini sağlamaktır. bunun bugünki kurbanı sayın genel başkan kemal kılıçdaroğlu değil malesef memleket olmuştur. bu saldırıyı yapan adam yarın öbür gün millet ittifakı seçmeni herhangi birini terörist diye öldürmekten imtina etmeyebilir.

  bunun sonucu nedir peki? merak etmeyin ben söyleyeyim. iç savaş.