• 377
  22 ekim 2019 galatasaray real madrid maçı sonrası sözlüğe bir bakayım dedim sayesinde sinirlerim bozuldu. kendisi seri'nin menajeri ya da yakın akrabası falan galiba. adama laf söyletmemek için her başlıkta kendini paralamış. bir oyuncu seri'nin dünkü performansından daha kötü nasıl oynayabilirdi de seri'yi aklamaya çalışıyor anlamıyorum. tamam hoca da dahil herkes kötü ama kalkıp da şu ortamda seri'yi yüceltmeye çalışmak ne bileyim...

  (bkz: jean michael seri/@kazansever)
 • 378
  maç günleri engellediğim yazar. kendisini çaylak döneminde, çaylak olmak için misafir olarak beklediğim sürede hep takip etmişimdir ama maç günleri aynı çok sevdiği fatih hoca gibi takıntıları var. bir isme takılmaya görsün fikirlerini bütün sözlüğe anlatmak için 100 tane entry girebilir 1 saat içerisinde. hafta içinde takip etmek daha az duygusal daha çok mantıksal entryleri ile karşılaşmanız için idealdir.
 • 379
  takımın kazık çakmış evlatlarından ziyade, yeni transfer edilmiş kaliteli futbolculara daha fazla kredi tanıyan yazardır. hocanın kimi sevdiğine göre değil, sahada gördüklerine göre yorum yapar. sezon başından beri 3 maç üst üste oynatılmış adam için yorgan yakmaz.

  şunu anlamanız lazım: takımdaki herkes bu kadar kötüyse asıl kötü olan teknik direktördür. bunu kabul edip etmemek size kalmış. ama gerçek bu.
 • 380
  2019-2020 sezonunda aksi kaynanalar gibi söylenmek sonuna kadar hakkı olan yazar. takımda premier lig'de, serie a'da, milli takımlar düzeyinde iş yapmış bir sürü futbolcu var, takım oynayamıyor.

  bahanelere bak, koşan kanat yok. set oyunuyla çerçeveden şut pozisyonu ara kardeşim, elinde şutörler de var. tek bek üzerinden orta yap, dönenleri kovala, göbekten del?

  sonra vay efendim kazansever söylendi. ekonomi kötü, eğitim sistemi kötü, suç oranı ve işsizlik oranı yüksek. kime söyleniyoruz? orman bakanına mı? hayır, tepedekine. o zaman bu adam da hocaya yüklenince ses etmeyin. adam haklı.
 • 381
  --- alıntı ---

  arkalarında iyi bir defansif orta saha ile belhanda'yla yan yana çok can yakabilecek orta saha oyuncumuz. ama stoperlerinde önünde oynatıldığı her maçta hem biz üzüleceğiz hem de kendisi üzülecek.

  --- alıntı ---

  futboldan cok iyi anlar. nzonzi gibi bir adam koyun arkalarina, belhanda ile cok can yakar yazmis seri icin. bu ongorusunden dolayi tebrik ediyorum cunku 30 milyon galatasaray taraftarinin canini cok guzel yakiyor bu ikili.