• 363
  en sevmediğim şeyi yapacağım nickalti gireceğim.

  inatla takımın plansız olduğunu bulduğu her başlıkta yazıyor. israrci bir şekilde analiz yapmak yerine 'ben görmüyorsam yoktur' kafasında 'bir taktik çalışıldiysa hemen yapılabilir' kafasında yorumlar yazıyor.

  1. si sen bir hücum planı görmüyorsan bu senin göremediğin anlamına gelir. takımın ilk yarıdaki planı da, emre çıkıp adem girdikten sonraki planı da çok açık ve netti.
  2. bu açık ve net sözünün arkasından her şeyi güzel yaptık demiyorum. bir plan vardı, ilk yarıda işlemedi ikinci yarıda gole kadar harika işledi. seri kırmızı kart sonrası ise eleştirilmesi gereken kısım.

  bakın terim'in en çok eleştiri almasi gereken gün bugün ama yapacağınız eleştiriyi bulduğunuz her başlığa yazmayın, aynı ana fikri aynı yazardan 4 5 başlıkta okuyorum. katılsam bile 4. kez okuyunca 'eeeh yeter artik' diyorum.
 • 364
  tek entryle gömülen yazardır. açın okuyun biraz eski entryleri. okumaya eriniyorsanız o zaman da saçmalamayın "çözüm önermiyor yeaaa" diye. galatasaray futbol takımı başlığında zibilyon tane teknik, taktik entrym var. erinmeyin bakın sizin için detaylı arama fonksiyonu da var sözlüğümüzün.

  siz benden aynı şeyleri duymaktan bunalıyorsanız ben de aynı şeyleri defalarca fatih terim'den duymaktan bunalıyorum. senin eline seri ve nzonzi gibi 2 adam verilmiş hala daha takımın hiçbir şey oynamadığı bir maçtan sonra "ama orta saham yok" diyorsan eleştirilirsin.
 • 366
  sözlükte adı çıkmış yazarlardan biri. kendisi olaylara karşı genellikle olumsuzdur ama bunu kendi mantığınca bir denkleme oturur. kendisine gelene kadar tonca olumsuz entry giren yazar var. muallim adlı yazar hep iyimser entry girer kazansever genellikle olumsuz. kazansever'i ben çok severim. çünkü o da benim gibi galatasaray'ın iyiliğini düşünür. sözlüğün rengi.
 • 372
  bazen görüp duymak istemediğimiz şeyler olur ya, bunları yazıyor insan yüzleşiyor. bazen de bukadar da negatif olunmaz deniyor insan. yazarını görmeden yazının ortasında kendisini tahmin ettiğim entryleride oldu. fikirlerim çok uyuşmasa bile yeni değil uzun zamandır bu şekilde yazan yazar. bu üslup ile eleştirmesinde bence beis yok ve sözlüğün farklı renklerinden birisi. bukadar negatif olunmaz diyenler için engelle butonu var.
 • 373
  adam zaten nickname ile kendini belli ediyor. yeniçeriler isyan edecekleri zaman mutfaktaki kara kazanlardan birini et meydanına getirir, yeniçeri isyanlarının bir nevi sembolü olan kara kazanı kaldırarak içindekileri dökermiş. adam kazan kaldırmayı seviyor yapacak bir şey yok.*

  kendisi her ne kadar somurtkan şirin rolünü oynasa da gerektiği yerde gerekli sağduyulu tutumu sergiler. kazansever'in kellesini vurduğunuzda galatasaray futbol takımı içerisindeki tüm olumsuzluklar çözülecekse tez vurun kellesini! yok düzelmeyecekse kendinize başka bir stres topu bulun.
 • 375
  çok gereksiz yere eleştirildiğini düşündüğüm yazar. açıkcası ben girdilerini okumaktan keyif alıyorum. zira yazmış olduklarının içini doldurduğunu düşünüyorum. kendisi takımı eleştirdiği gibi bazı unsurları hedef haline getiren bazı yazar arkadaşlarımızı da eleştiriyor ki bu durum takımı ne kadar önemsediğini gösteriyor fikrimce. kendisi benim gözümde sözlüğün güzel değerlerindendir.