• 21
  farklı videoları da izliyorum. daha önce dediğim gibi kimi üslup ve yaklasimlar bana uymadi. buna dikkat edilebilir. özellikle başkanlik makami konusunda daha saygili bir yaklasim tercih edilebilir.
  öte yandan teknik olarak konuşmak gerekirse;
  ses kalitesinde bir iyilik şart gibi görünüyor (duyuluyor?). usb'li mikrofonlar bile çag atlatacaktir kanalin kalitesine. sunucularin da isimleri benim gibi yeni kanala gelenler icin cercevelerin altinda bulunabilir.
  daha da izledikce eklemeler yapmayi düşünüyorum.
 • 24
  severek takip ettiğim youtube kanalı. zaten içimizden biri gibiler, kaybedilen maç sonrası bile ilk orayı açıyorum bir nevi terapi gibi geliyor. biz nasıl üzgünsek onlar da üzgün nasıl sevinçliysek onlar da sevinçli oluyor. genç bir renkdaşları olarak abilerimin çok daha fazla büyüyerek devam etmelerini diliyorum.

  galatasaray'ın içinden bazı dinamiklere hakimler. ama bunu süleyman rodop tarzı her şeyi anında söyleyelim modunda yapmıyorlar. galatasaray'a zarar verecek en ufak bir duyum vermiyorlar, önce tartıp öyle konuşuyorlar. olay örgüsü tamamlanıyor öyle konuşuyorlar. en sevdiğim özellikleri bu, takdire şayan.

  bir de istek gibi algılanmasın ama programın ses kaydını youtube dışında podcast olarak yüklenebilirse de çok kral olur ama podcastten buraya döndükleri için illa bir sebebi vardır. trafikte yürüyüşte vesaire podcast daha kullanışlı olabiliyor. galatasaray'a ve taraftarına verdikleri emekleri için teşekkürler.
 • 25
  daha gelişmiş bir video konferans programı üzerinden yayın yapmalarını dilediğim, her yayınlarını her videolarını severek ve kaçırmadan takip ettiğim youtube kanalıdır. emeği geçen her bireyin emeğine sağlık. türk spor medyasının iğrençliği sayesinde, asıl mesleği yorumculuk olmayan üç galatasaraylının yaptığı yorumlar bir yıldız gibi parlıyor resmen.

  yürüyedurun.

  imza: tansel taşanlar'ı sevenler derneği