• rastgele gezinirken bu başlığı gördüm.

  günümüzde tudorcular ortaya çıksa da, herkes biliyor ki 2017 aralığında gökten rahman ve rahim olan allah dışında kim inerse insin 1.5 senede 2 şampiyonluk alamazdı.

  kötü günlerden geçiyor olsak da bizdeki bu karabulutlar, hoca için sadece sis. hop, bu da mustafa denizlinin lafıydı. olmadı.
 • muhtemelen benim gibi 35 yaş üstü galatasaraylılardır. hani şu 4 yıl üst üste şampiyon olduğumuz, fener'i-kartal'ı karbon yaptığımız, avrupa'yı dize getirdiğimiz günlerde üniversite kampüslerinde göğsümüzü gere gere gezdiğimiz için terimciyiz. bu adam bize hayal edemeyeceğimiz başarılar yaşattı. muhtemelen o yıllarda sen ilkokulda olduğun için hatırlamıyorsun...
 • terim kadar nefret ettiğim futbol figürü az bulunur ama şu an bunlar haklı. galatasaray bu hakem yönetimleriyle maç kazanmak için maç kazanacak oyunun iki üç gömlek üstünde oynamalı.

  en basiti bugünkü bruma'nın yaptığı söylenen faulle kornerin verilmemesi olayı. maç içinde küçük ama senden bir korner, yani gol umudu eksiliyor; top rakibe veriliyor; oyuncun ise bir sonraki pozisyonda olması gerekenden daha yumuşak girmek zorunda gibi hissediyor. maç boyu verilen bu tip kararlar maçı bir takımdan alıp diğerine verebiliyor.

  2016-17 sezonunda şu ana kadar hakem yönetimleri canımızı yaktı. aşırı objektif arkadaşlar süper hakemi de yenme argümanını sürecek olsa da bu durum takımın tüm pozitif enerjisini de düşürdü. dolayısıyla her maç öncesi ağlayıp maçlarda bundan kazanç sağlayan şenol'un karşısına bu dilden anlayan kabadayı bir hoca istiyorum.

  mete kalkavan'ın, ali palabıyık'ın, cüneyt çakır'ın doğrarken on kere düşüneceği bir hoca istiyorum. bu da nefret ettiğim terim.
 • ya arkadaşlar ben galatasarayın sürekli bi döngü içine girmesinden sıkıldım artık siz sıkılmadınız mı ya ? iki mağlubiyet sonrası imparator diyenlerden de iki galibiyet sonrasında riekerink bey diyenlerden de sıkıldım. ya adamları bi salın allah aşkına. hayatında hiçbir sap olamamış kahvede oturan adamlar sürekli eleştiriyorlar.

  hadi eleştir ona da eyvallah da küfür etme be arkadaşım. millet fm oynayınca menajer oluyor anasını satıyım.

  yok hoca şunu oynatmadı yok bunu oynatmadı, arkadaşım bu takımın teknik direktörü sen misin o mu ? sanane sen kahvehanede kahveni iç. ha oynanan futboldan zevk almıyorsan kendine başka meşgaleler bul. git kitap oku kendini geliştir. futbolu çok mu seviyorsun ? git premier lig izle. türkiye ligi zaten sevilecek bir lig değil.

  artık şu adamlara baskı uygulamaktan vazgeçin, lütfen. kendinizi ilgilendiren meselelerle uğraşın, lütfen.