• 1
  galatasaray'ın mağlubiyeti sonrasında yazarların halet-i ruhiyesi.

  malum sözlüğün hali belli de ben galatasaray maç kaybettikten sonra çıldıracakmış gibi oluyorum. maçtan sonra ne buraya, ne ekşi'ye girmek istiyorum. hatta maç sonrası açıklamalara bile tahammül edemediğim için televizyona dahi bakmıyorum. maç bittikten sonraki ilk birkaç saat başım ağrıyor, ağzımdan küfür düşmüyor.

  futbol gibi basit bir uğraş için bunları yapmaya değer mi bilmiyorum ama galatasaray bağladı beni. maç sırası ve sonrası çocuklaşıyorum. çok şey yapmak istiyorum ama bir şey yapamadığım için sinirlenip strese giriyorum. ertesi gün tekrar büyük bir hırs ve istekle haftaya oynanacak maçı bekliyorum. mutlu et be bizi galatasaray.
 • 3
  toparlanmak istiyorum ama hala depresif haldeyim. şampiyonluğa giden yolda 18 şubat 2018 akşamı kasımpaşa deplasmanı puan kaybedilecek yer değildi. maç kazanılır, kaybedilir problem değil de, 2-3 fark yapabileceğimiz maçı kendi elimizle verdik ya ona yanıyorum. bu puan kaybı fatih hocaya yazar fakat kredisi fazlaca vardır elbet. karşılığını şampiyonluğu alarak ödemek istediğini iyi biliyoruz.

  enseyi karartmaya gerek yok. ipler elimizde. hoca artık bazı şeyleri daha net görüyor olmalı. mesela bir daha sinan gümüş denilen adamdan medet umacağını hiç sanmıyorum. fernando dönecek. belhanda ve mariano artık toparlanmış olarak devreye girecektir. ben muslera'nın dinlendirilmesi fikrine karşıyım. son düzlükte tüm silahlarımızla dolu dizgin yürümeliyiz. (buna taraftar da dahil!!!) muslera da kendini bulacak. dün akşam * penaltıyı çıkarmak üzereyken kısmet olmadı. bu adam oynayacak! kendini bulacak!

  öncelikle önümüzdeki bursa, karabük ve konya maçlarında yüksek averajla gelen 9 puanla moral depolamalıyız. bursa ve karabük maçları averaj maçı olmalı. konya'yı averaj maçı görmek mümkün değil ama yenmek durumundayız. bu maçlarda puan kaybına tahammül yok. kadıköy deplasmanında ne olacağını hep beraber göreceğiz inşallah. yıllardır yenip yenmemek umrumda değil fakat bu seneki yarışta vurursak fişi çekebiliriz. yıllardır yapabilmiş miyiz? o da umrumda değil. ben passat medyasının gazcısı değilim! önümdeki maça bakarım. yenilirsek ise hesapları bozmayacaktır adımıza. hala ipler elimizde olacaktır diye düşünüyorum, çünkü peşinden iç sahada tek tek devirmemiz gereken rakipler geliyor. (ts, bjk, başakşehir)

  işin özeti iç sahada puan kaybına tahammül yok. deplasmanda ise sadece papazın çayırında puan kaybını mazur görebiliriz. top yekün tüm unsurlarımızla savaşmalıyız. yönetim bir zahmet hakemler konusunda masaya yumruğunu vurmalı. adamlar dilim dilim ediyor maçlarda bizi. sahipsiz olmadığımızı göstermeli artık yönetim. taraftar ise iç sahada artık bir zahmet minimum 40.000'e ulaşmalı. hoca da tüm silahlarımızı etkin kullanmalıdır.
 • 5
  modun tamamen düşmesi, boş boş internette dolaşma, futbol programlarını atlayarak saçma sapan bir diziyi izlemeye koyulmak. akabinde gelen eski, güzel ve daha önce izlenmiş bir film izleme isteği. filmin yarısında uykunun gelmesi ve uyumak. sabah işe gelirken fenerlilerin göndermelerini çekmek zorunda kalmak.

  şahsımın başına gelenlerin özeti.