• 3
    hala yapılamamış olan stadyumdur. stadyumun yapılamayışının sebeplerinden bahsetmeyeceğim ama 15bin kişilik stadyumu yapacaklar diye az hava atmıyor iktidar tarafı. sen git karşıyaka'nın 3'te 1 kadar nüfusuna sahip yerlere 30 binlik stadyumlar yap boş tribünlere maçlar oynansın ama karşıyaka'ya 15binlik stadyum yapacağız diye havalara gir. neremle güleceğimi şaşırıyorum haberlerde gördükçe*

    tamam yeri çok güzel ve yerden dolayı da daha büyük stadyuma yer olmuyor ama koskoca karşıyaka burası başka yer mi yok? örnekköy tarafı çok uygundu ama sitelerle apartmanlarla doldurdular. mavişehir'de mustafa kemal atatürk kapalı spor salonunun karşısındaki yer de çok uygundu oralara da betonlar dikildi. karşıyaka'ya yine eski yeri kaldı.

    karşıyaka'nın herkesçe ulaşılabilir bölgesinde bu yer ve karşıyakalılar rahatça maça gidip gelebilirler ama 15 bin kişilik stadyum yetmez bu yüzden. zaten bunun bir kesimi güvenlik güçlerine bir kesimi de deplasman taraftarına gidecek.

    bu arada stadyumun ismini zübeyde hanım stadyumu olarak düşünüyoruz ama kesin gözüyle göremiyorum ben bunu. umarım planlandığı gibi olur da bir sıkıntı çıkmaz yoksa ortalık yangın yerine döner buralarda.