• 85
    keyfi olarak evden çıkmayın diye yalvaran yazardır.

    arkadaşlar kaza geçirdim. kaza. evde düştüm yere kafamı vurdum kafam patladı. bir dünya kan büyük kriz sabaha karşı bir saat. istanbul'un anadolu yakasında dikmeye cerrah bulamadık onlarca özel hastanede. tam alnımda. sıkıntılı bir yer cerrah dikmeli dediler. yok arkadaş nöbetçi cerrah yok göztepe eğitim araştırmaya gidin diyorlar. tamam son aşamada oraya da gitmek zorunda kalabilirdim ya da durumum müsait olmadığından buna mecbur da olabilirdim ama son tercihti bu. neyse sonunda acıbadem hastanesinde nöbetçi cerrah bulduk işimizi hallettik ama orada da olmasa mecburen göztepe eğitim araştırmaya doğru yola çıkıyordum. koskoca anadolu yakasında da sadece acıbadem altunizade'de bulduk bu arada aklınızda bulunsun acil bir şey olursa diye hani. maddi kısmına girmiyorum büyük sıkıntı tabi ne yazık ki ama sağlık olsun cana geleceğine mala gelsin dedik.

    diyeceğim şu. tabi ki gerek mevcut doktorların konsantresi dağılmasın korona hastalarına konsantre çalışabilsinler gerekse yoğun virüs riski nedeniyle böyle bir zamanda yoğun korona hastası olan yerlerde olmak zorunda kalmayın diye mümkünse kendinize çok iyi bakın görünmez kazalara karşı bile tedbirli olmaya çalışın ve mecbur değilseniz evinizde kalın.

    hangi özel hastane aciline girsem herkes haklı olarak aşırı tedbirliydi ve bu durum inanın sizi de geriyor ayrıca kaza sırasında dişlerimin de ikisi kırıldı onları bile yaptırmaya dişçi bulamıyorum acil değil diye korona sonrasına erteledik.

    allah aşkına kendinize bu dönemde çok dikkat edin. allah hepimizin yardımcısı olsun.