• 396
  bugünden itibaren yeniden alevlenmesini umduğum platformdur.

  önce ozornwafor'un kayserispor'a kiralanmasıyla ilgili bir bildirim bekliyorum. yabancı kontenjanında yer açılınca da sıra falcao'ya gelecektir. falcao için de artık en geç yarın gelsin artık* en azından "görüşmelere başlanmıştır" denilsin.

  sonra da yerli stoper ve orta saha için son günlere kadar zamanımız olur. kafamız rahatlar transfer konusunda. takımın oyununa yoğunlaşırız artık.

  ekleme: ah bir de diagne'yi ve/veya mitroğlu'nu gönderebilsek. yabancı sayısını da azaltsak. en azından birini satıp 3-4 milyon kazansak da al sat dengesini sağlasak.

  edit: falcao'yu 25 ağustos 2019 galatasaray konyaspor maçında oynatmak istiyorsak ozornwafor dışında bir yabancı daha göndermeliyiz ya da lisansını askıya almalıyız. tff için transfer sezonu bitene kadar bir esneklik sağlanıyorsa gerek de olmaz aslında. maç için hazırlanan listede istenilene yer verilir istenilene verilmez. tabi bu esnekliği transfer sezonu bitene kadar veriyorsa tff.
 • 397
  futbol takımımız ile alakalı bu aralar öncelikle oyuncu göndermek üzerinden alevlenmesi gereken platform..

  muslera, mariano, linnes, luyindama, marcao, ozornwafor, nagatomo, donk, seri, n'zonzi, belhanda, feghouli, babel, diagne, mitroglou..

  "ozornwafor'un kayserispor'a geçici transferi" konulu bildirimden sonra bile yabancı sayımız 14 olacak.. bir kişi daha çıkmalı ki falcao bildirimi yapılabilsin..