• 404
  hakkında ne kadar saçma sapan yorumlar yazılan yazar. sanırsın ki fatih terim onun yazdıklarından etkilenerek oynatıyor belhanda'yı. adam yorumunu yazmış beğenirsin ya da beğenmezsin. belhanda her kötü oynadığında takıma sanki o transfer etmiş gibi gelip onu mu suçlayalım. gerçekten şaka gibi.
 • 409
  bu sene belhanda ile ilgili yazdığı analizleri pek okumadım ama belhanda'nın bu sene çok kötü olması bu arkadaşın geçen sene yaptığı belhanda analizlerinin yanlış olduğu kanısına varan adamla da değil futbol hiç bir şey konuşmam. topçu bu, eninde sonunda kötü oynayacak zaten. kötü oynadığı gün ortaya çıkıp ben haklıydım mı diyeceksin yani? adam gösterişsiz ama faydalı bir oyun oynarken bizim için ne kadar faydalı olduğunu yazıyordu behanda'nın haklıydı da. bugün belhanda'nın formsuz olması onun suçu değil.
 • 410
  cidden ağır laflar hak eden insanlarla birlikte yaşıyoruz. sokakta, otobüste, alışveriş merkezinde, sözlükte her yerdeler.
  bu kadar kindar ve nefret dolu olmak için ne yaşıyor lan bu millet cidden anlamıyorum.
  22 ekim 2019 galatasaray real madrid maçı bitmemiş adamın aklına belhanda'yı övmesi gelmiş...
  tabi kadroyu bu arkadaş kuruyor ve hatta belhanda'ya teklif varken gitmesini bu arkadaş engelledi.
  te allam...
 • 412
  mesaj attığınız zaman her türlü yoruma son derece kibarca cevap veren değerli yazarımız. belhanda'yı analiz etti diye kötü oyunundan, attığı kötü paslara kadar kendisinin suçlanması çok komik. tavsiyem 1.5 senedir belhanda ile ilgili ne demiş lütfen entry'lerini tekrar okuyun. ayrıca oynatan teknik ekip ve oyuncunun kendisi kadar bu adama dokundurulması da içimi acıtıyor.
 • 413
  bir arkadaşım beni engelleyip sonrada nick altı girmiş *

  olur öyle deyip günah çıkarayım.
  belhanda üzerinde ısrar, maske ile hava topuna bile çıkamazken ilk 11 başlatmak ... bunun bir adı yok arkadaşlar. cidden yok...

  sen ki koskoca fatih terim, olmuyor deyip savunmanın merkezine semih kaya’yı, 4-4-2’nin sağına emre çolak’ı monte ederek riera’dan sol bek yaratarak ve o takımla ligin en dominant takımlarından birini oluşturarak şampiyon olmuş birisin...

  inatla belhanda?

  bana kızan arkadaşlar elbette olacaktır. tabi ben geçen sezonlarda nasıl kullanılması gerektiğini de yazmıştım aslında. hala öyle kullanmıyoruz ki kullansak ne olacak onu da bilmiyorum. şu an itibariyle kargo parasını bile hak etmeyen bir oyun oynamasına rağmen sahada tutulmaya devam edilen bir belhanda varsa bunun sorumlularından biri isem özür dilerim.
 • 414
  yav rahat bırakın şu adamı. kendince yorumlar yapıyor beğenmezsen engellersin geçersin nedir aq. belhanda’ yı seviyormuş övüyormuş olabilir yapabilir de bu yüzden adama niye küfür hakaret ediliyor? belhanda yerine sanki kendisi oynamış gibi muamele görmüş. kendisini tanımam etmem mesajlaşmışlığımız bile yok ama kendisini savunma içgüdüsüne kapıldım. (avukat içgüdüsü)
 • 415
  saçma sapan bir konunun öznesi olan değerli yazar.

  kahkaha atıyorum şu an evde. sosyal medyadaki münferit bir insanın sahadaki futbolcunun kötü oynamasını sağlayacağını veya teknik ekibin aynı insan yüzünden kötü performans gösteren futbolcuyu inatla oynatacağını düşünecek kadar kötü durumdaki yazarların varlığını göstermiştir. ahhahajajh harbiden çok komik bak.*
 • 416
  belhanda ile ilgili yazdıklarının değil herhangi bir kelimesine , bir harfine bile katılmıyorum. fakat belhandanın bence kötü hatta berbat futbolu ile ilişkilendirilmesi kadar saçma bir şey olamaz.
  nihayetinde katılmasam bile galatasaraylı herhangi bir oyuncu için olumlu şeyler yazmış, mesai ve emek harcamış bir yazardır.
  hala belhanda ile ilgili olumlu görüşleri var ise elbette yine de yazadursun.
  ben okumam olur biter.
  hatıra defteri mi yahu burası sen yaz sen yazma diyeceğiz.
 • 417
  kendisini çok severim. çokta sayarım. kısaca ay lav yu hocam. ama hatırladığım kadarıyla bir kaç ay önce belhanda över bir yazısı vardı. benim için hiçbir sorun teşkil etmiyor düşüncesini dile getirebilir tabi ki. ama o entry biraz belhandanın performansını beğenmeyenlerle dalga geçer gibi bir üslupla yazılmıştı sanki. heralde bugün tepki görmesinin nedeni o entryden kaynaklıdır diye tahmin ediyorum.

  kendisi de özür dilemiş zaten. öpüşün barışın.
  yazadursun.

  edit: kendisi beni uyardı o entry takımın bir çok sorunu varken tek sorun belhanda’ymış gibi davrananları ti ye alan bir yazıymış. bu açıdan bakınca da haklı valla adam, belhandaya gelene kadar daha büyük sorunlar var. ama dediğim gibi demek ki benim gibi yanlış anlayan çok yazar varmış *
 • 418
  kendisi yeni levent şahin vakasıdır. bildiğiniz gibi levent şahin birçok hatalı değişikliklerde bulunmuş ve bu duruma gelmemizi sağlamıştır. belhanda'nın da her maç oynamasında ve takımın bu yüzden rezil oynamasında suçlu kaideyi taciz eden istisnadır(başkası olacak değil ya). bütün sorumluluk kendisinindir ve kendisi derhal linç edilmelidir.