• 15
  açık konuşalım galatasaray mağazacılık a.ş. için hizmet tedarikçisi seçiminde kayırmacılık iddialarının ve bundan sonra dönecek çarkların ilk sebebi kulüp başkanımız sayın mustafa cengiz'in rahatsızlığı nedeniyle ortaya çıkan erken seçim ihtimalinin bazılarının iştahını kabartmasıdır.
  "işinde gücünde" olan kaan kançal başkan adayı olmasın diye bugünden dans figürleri başlamış gibi geliyor bana. kendisinin başkan adayı olmak gibi bir niyeti olduğuna dair belirti olmadığı gibi zaten sayın başkanımız mustafa cengiz de görevinin başındadır. sormak gerekiyor o durumda, hayırdır beyler diye??
  biliriz ki böyle dönemlerde ilk hedef atılan çamurun mutlaka iz bırakmasıdır çünkü galatasaray camiasında dedikodu jet hızında yayılır. öyle bir yerdir ki bu camia, gerçek hatırlanmazken dedikodusu unutulmaz. soğanı yemezsin, mutfağı görmezsin ama pis kokuyordu dersin, o hesap!

  muhatapları doğru platformda elbet bu sallapati iddialara cevap vermeli, dahası mide bulandıran kılçıklı işlerin olmaması için aldığı önlemleri de anlatmalıdır. senelerdir bıkkınlık geldi dedikodulardan yetti gari, akçeli işler gölgesiz olacak, net. şeffaf olacak, el mecbur.

  yalnız bakıyoruz al gülüm ver gülüm yazıp çizenlere profil besbelli
  - kaybettikleri iki seçimden ötürü kuyruk acısı olanlar
  - her şeye muhalif olup ilgi çekmeye çalışanlar
  - psikolojik sorunu olduğu izlenimi verenler
  - kulüpte çalışmış eski profesyoneller

  bu dörtlüden karışık kombinasyonlar yapıyorsunuz yazıp çizenlerin kimlik tespiti tamam. yazık galatasaray'a, ne denir ki
  ilk taşı günahsız olanınız atsın desek, bu twitter sırtlanlarına meteor çarpar be!