resim
Kaan Ayhan
Takım:Sassuolo
Mevki:Stoper
Yaş:27
Boy:1.85
Uyruk:Türkiye
 • 786
  çok değişik bir oyuncu. artık şüphelenmeye başladım ben.

  şimdi şöyle galatasaray teknik direktörü: tudor, fatih terim, torrent, okan buruk.
  istenen adam kaan ayhan.
  bütün teknik direktörler istiyor yav adamı.

  galatasaray başkanı mustafa cengiz, burak elmas, dursun aydın özbek.
  bütün başkanlar istiyor bu adamı.

  defansif orta saha lazım kaan ayhan isteniyor. sağ bek lazım kaan ayhan isteniyor. defansın ortasına adam lazım kaan ayhan isteniyor.
  bir de joker her yerde oynuyor diye bir safsata var. halbuki hiçbir mevkide ortalama üstü bir performansı yok. bir futbolcuyu bir pozisyona koymak orda oynayabildiği anlamına gelmiyor. fenerbahçe bu hatayı mehmet topal'ı arasıra defansın göbeğine koyarak yapıyordu. çünkü ezber kolaydı: uzun boylu ve kesici. defansta da oynar. oynayamıyordu. çünkü orası başka bir pozisyon bilgisi gerektiriyor. oynatılsa da gol yediriyordu zaten.

  şimdi bu kaan ayhan denilen futbolcu nasıl özel bir futbolcu, onu isteyen yönetim ne güzel bir yönetim. maşallah her yerde oynuyor, 5 senedir isteniyor. almaya kalksan da 5 milyon euro vermen lazım. bu kulüp 5 senedir kaan ayhan yerine bir futbolcu gözlemi yapmadı mı, bulamadı mı? ortalama bir oyuncu. gelse net değil, gözün kapalı güvenemezsin. ama 5 milyonu hemen gömmeye hazırsın. hangi pozisyonda ihtiyaç olsa gündem kaan.

  umarım alınmaz. herhangi bir bölge için kesinlikle çözüm değil.
 • 789
  iki yaş daha genç ve iki gömlek daha üst versiyonu olan riechedly bazoer, temmuz başından beri boştaydı ve birkaç gün önce bonservissiz şekilde az alkmaar‘a transfer oldu. mesele yerli olmasıysa 15-20 maç süre verildikten sonra emin bayram da metehan baltacı da kendisi kadar stoper oynar. sağ bek ve ön libero oynayabildiği öne sürülse de hiçbir mevkide tam isteneni veremeyen birini tek mevkide iyi olan birine tercih edemem.
App Store'dan indirin Google Play'den alın