• 478
  2020 yaz transfer döneminde galatasaray’a transferi gündeme gelmiş futbolcu. evet alınsa yararlı olabilecek bir futbolcu izlenemi veriyordu ama olmadı galiba.

  sürekli transfer üzerinden bu yönetime maksadını aşan eleştiriler yağdırmak haksızlık. nasıl bir ailede büyüdünüz bilmiyorum ama buradan avmde annesinin babasının elini çekiştirip sürekli bir şeyler beğenen çocuklar gibi gözüküyorsunuz. kulüp yıllardır batmanın eşliğinde bir rahat bırakın şu adamları ya. babanızı sizi tatile çıkarmadı diye eleştiriyor musunuz? ya da üniversiteyi kazanınca sıfır otomobil hediye etmedi diye? bunları yapıyorsanız her başlıkta ağlayın değilse bir sakin olun allasen. eleştiri yapacaksanız babel ve falcao transferlerini eleştirin şahsen ben ikisinde de sevinmiştim ama şimdi bakıyorum yanlışmış.

  keza mert hakan konusu aynı başlıkta ele alınmalı. galatasaray kimseyle açık arttırmaya girmemeli hele geçmiş davranışları ile çelişen birisi için asla böyle bir şey yapmamalıydı, yapmadılar çok doğru buluyorum. tekraren 1 euro nun 8,2 tl ye denk geldiğini hatırlamak lazım her transferde. yoksa dursun gibi babadan kalma arsayı satıp milyon euroları beş para etmez adamlara dökersen bu günleri yaşamak zorunda kalırsın. drogba galatasaray’da oynarken euro 2,5 liraydı. şu kurlarla aysal asla drogba’yı getiremezdi.

  lütfen yönetime eleştiride ölçüyü kaçırmayalım mustafa cengiz çok değerli bir insan ve çok iyi bir galatasaraylı.
 • 479
  kaan ayhan transferinin gerceklesmeme sebebi oyuncunun kendisidir. 2 milyon euromuz olmadigi icin alamadigimiza inaniyorsaniz dunyanin duz olduguna da inanmalisiniz. tum ulkenin bu kadar acik secik gorebildigi bir firsat transferini kimsenin gormedigini mi dusunuyorsunuz? adam turkiyeye gelmek yerine italyaya gitmeyi secti. yerinde hangimiz olsak kaanla ayni karari verirdik.
 • 480
  transferi gerçekleşseydi yararlı olacak bir futbolcuydu. ancak kendisi için ortalığı ateşe vermeye gerek yok. yönetimi birçok yönden ben de eleştiriyorum ama arkadaşlar klubün parası yok. seyircisiz maçlar sebebiyle klubün sponsor harici geliri yok şu an. futbolcu satıp yerine başkasını alacağız bu kadar basit. tüm dünya krizdeyken yönetimi para bulamıyorlar diye eleştirmek doğru değil. olmayan bir şeyi nasıl bulsun adamlar?

  tüm bunların yanında ffp anlaşmamız var. bu kadar sabretmişiz bir futbolcu yüzünden ceza mı alalım? olası avrupa gelirlerimiz de mi gitsin? bir kaan ayhan alınmadı diye galatasay futbol takımı hiçbir şey kaybetmez. kimler geldi kimler geçti bu takımdan.
 • 481
  her şey bi kenara; ilgili siteleri açıp bakmak lazım. neye bakmak lazım ?

  sadece serie a ve süper lig puan tablolarını açıp bakmak bile birçok şeyi açıklayabilir aslında.

  pandemi yüzünden askıya alınan liglerde; sassuolo, pandemi öncesi 12.sıradan seri puanlarla ve galibiyet serisiyle 8.bitirmiş sezonu.

  biz ise bu süreçten sadece 1 galibiyet çıkarabilmişiz. 3.olduğumuz ve liderlik şansımızın çok yüksek olduğu keskin virajda, şarampollere uçarak gidip ligi 6.bitirmişiz ve şampiyonlar ligi hakkımızı kaybetmişiz.

  bu yaz transfer döneminde bizim en büyük handikapımız da bu zaten. şampiyonlar ligi arenasının elimizdeki en cazip koz olduğunu, ve artık olmadığını da düşünürsek, transfer hedefimizdeki oyuncuların kulübümüzü tercih etme oranı bir hayli düşük olacaktır.

  kaan ayhan da çok ama çok haklı sebeplerle sassuolo'nun teklifini kabul etmeli de zaten. tamam onlar da gidemiyor avrupa kupalarına ancak serie a gibi bir ligde, devasa kulüplerin göz hapsinde olmak ve en önemlisi bir merih demiral gerçeğinin olması da bu transferin bizim aleyhimize sonuçlanacağını açıkça gösteriyor.

  yolunun türkiye'ye düşmemesi gerektiğine inandığım joker mevkili türk oyuncumuz.
 • 482
  taraftarın tepkisi para bulunamayıp kendisinin transfer edilememesinden ziyade, yönetimin bu transferi kesin bitirecekmiş gibi yandaşlarına servis edip, taraftarı ümitlendirip, sonrasında bu transferi gerçekleştirmemesidir.
  yönetimde iletişimden anlayan bir tane insan evladı olmadığı için, bu yüzden taraftar hiçbir şekilde aydınlatılmadığı için kendilerine gelen tepkiler azdır bile. galatasaray’ı dert eden insanlar, en azından ne olup bildiğini eğrisiyle doğrusuyla yetkili ağızlardan duymayı hak ediyor. şeffaflık kelimesini bu kadar ağızlarından düşürmeyip, iletişim konusunda bu kadar sınıfta kalan dünya üzerinde başka bir yönetim var mıdır bilemiyorum.
 • 483
  3 bölgeyi yedekleyebilecek, 3lü stoper oynamamızı sağlayabilecek, yerli statüsünde olduğundan yabancı kuralı anlamında da elimizi güçlendirecek çok kritik bir hamleydi.
  malesef aynı mert hakan gibi 3-5 kuruş yüzünden alınamadı.

  bu yaz kaçırdığımız yerli oyuncuları malesef çok arayacağız diye düşünüyorum.

  edit notu: italyada teklif edilenden 500-750k fazlasını versen ne italya aşkı kalırdı ne bişey, oyüzden 3-5 kuruş dedim. (kimler ne maaşlar aldı kaana gelince mi cimrilik yapacağımız tuttu)
 • 484
  3 5 kuruş yüzünden değil kendisinin italyada oynamak istemesi nedeniyle kaçırdığımız oyuncu. bir tek biz zeki değiliz elbette ki hocanın çok beğendiği bu oyuncuyu almak istedik, ama aynı para bile versek hatat yıllık ücreti artırsak bile biz yerine serie a istemesi mantıklıydı kaan için. başarılar dilerim kendisine. yönetim transfer konusunda beceriksiz ama burda onlarlık bir durum yoktu.
 • 485
  transferi konusunda yine tabiki biricik yonetimimizin zerre sucu yok, vedat, mert hakan ve daha nice biz isterken baska takıma gidecek oyuncular gibi kendisi sucludur.
  aynı sekilde alt yapımızdan ayrılan oyuncularda da oyuncular karaktersizdir , yonetimin bu oyuncuları yonetme gibi bir sorumlulugu yoktur.,
  cunku bizim yonetimimiz hata yapmıs ve beceriksiz olamaz,
  yalnız bu acıdan bakınca yani teklifi yap cekil seklinde yoneticilik yapılıyorsa bir sure ben de yapmak isterim. albayrak gibi kazanılan mactan sonra, ya da oyuncu armayı tercih edip de gelince ben de cıkıp bir acıklama yapmak isterim. keyifli oluyordur mutlaka, sorun cıkarsa ben de evden cıkmam, hic gozukmem.
 • 486
  21 takımla oynanacak, sürekli geriye giden hiçbir geçerliliği olmayan bir ligi tercih etmeyip avrupa devlerinin radarına girebileceği ve referans olabilecek seria a’yı tercih etmiş futbolcu. geçin bu işleri kardeşim. amacı para olmayan kimse şu lige kendi isteğiyle gelmez. maçın sahada değil saha dışında oynandığı şu lige gelseydi kaan ayhan değil serdar aziz olurdu zaten.