• 210
    nasıl asker selamı veren futbolcularımızın anlayışla karşılanmasını bekliyorsak avrupa'dan, biz de euro 2020 elemelerinde her iki fransa maçında da çok kritik birer gol atan (atmamış olsa bile mücadele ettiği sürece sorun olmamalı) bu adamın kararına karışmamalıyız. vatani görev (ki futbolu da kaf dağına çıkarmamak gerek) hangisi sizce?
  • 213
    almanyanın yetiştirip türk futboluna hediye ettiği futbolcu. kendisini türk milli takımında oynamaya ait hissettiği için milli takımımızda oynuyor. mesela almanlar tarafından gözden cıkarılan, arsenal'in göndermek için yer aradığı mesut özil adına antrenman tesisi var bu ülke de. milli takımı secip iyi oynayan ve önemli bir gol atan adamı linç ederken, bizi secmeyeni el üstünde tutuyoruz. o verilen asker selamı da kaan ayhan'ın attığı gol sayesinde oldu. daha da ilginci o selamı verenlerin bir kısmı bedelli askerlik yapmış olup, geri kalanı da askere gitmeyecek. milyon euro para kazanıp, güvenlikli sitelerde oturup, hayatında ki tek korkunun sakatlık korkusu oldugu adamlar mermilerden korkmayan mehmetçikten rol çalmasın. emre belözoğlu ya da burak yılmaz asker selamı verince yaptıkları herseyi sineye cekip vay be ne vatansever insanlar mı dememiz gerekiyor. isteyen verir istemeyen vermez kimseyi de ilgilendirmez.
  • 214
    simdi beni konusturmayın. asker selamı vermemismis felan da filan. ulan asker selamı verenlerin bir kismi ulkeyi suriye batakligina surukleyenlerin soytariligini yapiyordu bir zaman. bekara kari bosamak kolay. uzerinde ayyildizi tasiyan herkes sinir icinde veya sinir otesindeki evlatlarimizin tirnagina zarar gelsin istemez. merihin tavirlari beni ne kadar costursa da bu cocuga neden vermedin selam onu bunu yapmadin demem. ay yildizi ustunde hakkiyla tasimistir. gerisi bos laf