• 429
  gelecekten bir gün hayal ediyorum. istanbul'a gelmiş bizimle sözlşeme imzalıyor. josef "jupp" derwall gibi kulübü modern zamana taşıyor altyapı dahil transfer her şeyi yeniden yapılandırılıyor. sonra bu hayalim kısa sürüyor çünkü 5 yabancı sınırı getiren federasyon, hakemler, rakipler, medya ve arkadan oynanan oyunlar ile kovulduğunu da görüyorum aynı hayal içerisinde. *

  çok seviyorum oynattığı oyunu. tam galatasaray hocası ya. tam böyle arada liverpoolu izlerken onu görüyorum gözümde canlanıyor her şey arena'da çoşarken buluyorum kendimi. inanılmaz bir futbol ziyafeti. ve çatlak böyle deli biraz ve de çok zeki. futbolu yemiş yutmuş. hayali bile süper düşün.
 • 430
  aktif hocalar arasında 1 numaradır.

  üretme, kendini geliştirme, öğrenme konusunda sınırı yok gerçekten.

  ve tâbi ki inanılmaz bir hırs ve kazanma arzusu.

  pep diyenlere de saygım var ancak, jurgen daha alfa karakter.

  üstelik city ile ligde iyi işler yapsa da avrupada istenilen seviyelere getiremedi takımı.

  pep laporte'a parayı gomerken, jurgen virgil transferi ve firmino'yu false 9'a çekerek takımın kaderini değiştirdi.

  çok büyük hoca çok.
 • 431
  dortmund'un başındayken sık rastladığım sevimsiz agresif tepkilerden arındığını ve olgunluğun doruklarında olduğunu sevinerek izlediğim, bana göre dünyanın önde gelen 3 teknik direktöründen biri. sadece teknik bilgisiyle değil; olağanüstü insancıl halleriyle tam bir fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. her basın toplantısı, tabi buna, ona soru sormak durumunda olan muhabir ya da gazetecileri de katmak gerekir, muhteşem saptama, analiz ve esprilere gebe geçiyor ve insanlar bu toplantıları keyifle izliyor.
 • 433
  14 ağustos 2019 liverpool chelsea maçının ilk yarısında takımı ağır ezilmiş, arnold gibi asist makinesini ve takımın çok değerli adamı firmino'yu yedek bırakmış olarak acaba liverpool taraftarı tarafından ağır sözlere maruz kalıyor mu ?

  bu adam ligde şampiyon olamamasın rağmen rekor puan toplamış ve 2 ay önce şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş, dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri. acaba bunlar unutulup yerin dibine sokuluyor mu ? hiç sanmam.

  türkiye'de olsa hemen köyüne dönmesi istenirdi.

  bana bu hikaye bir yerden benzer geldi de.