• 21
    kendisinin buralara kadar gelmesi tesadüf değildir. yıllarca scoutluk yapmış, tuchel gibi bir hocanın yanında çalışmış aldığı teknik direktörlük kursunu dereceyle bitirmiştir. benim bunu yazma sebebim ise bizim takımımız ile alakalı. nedense çoğu kişi fatih terim'in sonraki ismin eski ve önemli bir galatasaraylı futbolcu olmasını istiyor.(sözlük özelinde yazmıyorum), neredeyse kimse hocaların lisansının seviyesine ve kalitesine bakmıyor, türk futbolunun gelişmemesinin bir sebebinin de bu olduğu bu düşünüyorum. avrupa'da pek çok takımda bu kurslarda başarı almış adamlar seçilirken bizde olay
    futbolcu ol- emekli ol- bir şekilde bir lisans al-eski hocanın yanında yardımcı olarak başla- hoca istifa ettikten veya kovulduktan sonra takımın başına geç. eğer hocamız hem teknik direktör olarak hem de bir öğretmen olarak büyük bir isim değilse bu sistem sağlıklı olmaz.
    ben kendisinden 40 yaşına gelmeden bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu bekliyorum. çok zeki, analiz ve öğrenme yeteneği yüksek bir isim. bayern hegemonyasını bitirebileceğine çok ihtimal vermiyorum ama büyük hoca olacak o kesin.