• 22
  haber doğruysa fahişe karakterli eşi yüzünden futbolu bırakabilirmiş, depresyona girmiş. aslan kardeşim daha genceciksin, erken yaşta öğrendiğine şükret.

  --- alıntı ---
  josip ilicic, eşine sürpriz yapmak için ülkesi slovenya’ya gittiğinde eşini başka bir adamla birlikte yakaladı. olay sonrasında josip ilicic, depresyona girdi ve futbolu bırakıp emekli olmayı düşünüyor. (sky italia)

  --- alıntı ---
 • 24
  https://twitter.com/...670994336952320?s=21

  eşinin kendisini aldatması üzerine depresyona giren futbolcu. futbolunun altın çağını yaşarken belki de bir daha toparlanamayacağı bir krize girebilir. klübü atlanta kendisine süresiz izin vermiş ve büyük ihtimalle 12 ağustos’ta psg’ye karşı oynayacakları şampiyonlar ligi maçında oynamayacakmış. atlanta her ne kadar bir sistem takımı olsa da ilicic’in yokluğu ciddi derecede etkileyecektir onları. ilicic’siz çıktıkları inter maçında 17 maç sonra mağlubiyet aldılar ve bu sezon gol atamadıkları üçüncü lig maçı oldu. ilginçtir ki gol atamadıkları diğer iki maçtan birisinde ilicic, daha ilk yarıda kırmızı kart görmüş. diğerinde ise de o kırmızı kart sebebiyle oynamamış.

  düzeltme; ilicic son beş maçtır oynamıyormuş zaten.
 • 25
  https://twitter.com/...670994336952320?s=21

  futboldaki başarı hikayesinin arka planında tam bir elem barındıran futbolcu. ulan gece gece o kadar üzüldüm ki 1 saat önce girdiğim yataktan geri çıkıp bu yazıyı yazıyorum, uykum kaçtı. bu adam ki, gol sevincini elleri ile kalp yaparak kutluyor. kim için? tina için. böyle yürekli, sevgi dolu bir abim. evet, allah'ın belası tina, 2 tane kızından da mı utanmadın arkadaş! bir yerlerde okumuştum, ilicic için şöyle denmişti: onun hiç diğer kızlarla işi olmuyor çünkü karşısındaki insanın mükemmel olduğunu düşünüyor. milyonları kazanan bir adam için bu cümlelerin yazılması pek nadirdir. eee adam kariyerinin zirvesinde iken futbolu bırakmayı şakkadanak dile getiriyorsa orada sağlam bir bağlılık* olduğunu da düşünmek zor değil. zaten zorluklarla büyüyen adam bir şekilde ya psikopatlığa evriliyor ya da duygusal birisi olup çıkıyor.** tüm bu gelişmelerden sonra, atalanta kendisine sınırsız süre verdi ve kulübü ile de daha 2 yıllık sözleşmesi var. onlar için o kadar değerli bir adam ki, 19/20 sezonunda 21 gol 9 asistlik performans sergiledi.

  ek olarak da şundan bahsetmek gerekir. birçok futbolcu maalesef bu şekilde aldatılmaya maruz kalıyor. ağır antremanların ve düzenli maç temposunun getirdiği kas yorgunluğu ile oyuncular seks hayatlarında yeteri kadar aktif olamayabiliyorlar. olabilse bile futbol hayatlarında çok fazla yer kapladığı için bazı kadınlar ilgisizlikten yakınıyor.*

  son olarak ilicic abim için neyzen tevfik'ten alıntı yapmak isterim: ben böyle hatıranın hikayesini sikeyim!
 • 26
  sanırım eşi tarafından aldatılmış ve depresyona girmiş futbolcu.

  aldatmak, kadın-erkek ayrımı olmadan korkak, sünepe, aşağılık insanlar tarafından başvurulan adice bir şey. bu dünyada kimsenin göbek bağı birlikte kesilmedi. artık karşı tarafa bir şey hissetmiyorsan, sevmiyorsan ayrıl gitsin.

  ama yok ben hem elimdekinden olmayayım hem hevesimi tatmin edip başka zevklerinde tadayım kafasında her kim varsa sosyal statüsü ve cinsiyetinden bağımsız 5 para etmez bir insandır.

  kariyer zirvesindeyken umarım değmeyecek bir insan için kendini daha fazla hırpalamaz ve biran önce mental olarak toparlanıp sahalara geri döner.