• 472
  17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçında bizim takımda olsaydı maç en kötü berabere biterdi.

  fatih hoca pas yapan yumuşak defansif orta saha isteğini bırakıp savaşan kasap defansif orta saha istemeli. bu ligin açıklarından biri budur. gustavo ve josef bu ligin sefirleridir. taylan da iyi ama daha alacağı yol var. ayrıca çocuk alternatifsiz, bütün yük omuzlarında. melo mesela hem josef gibiydi hem de teknikti. tamamen düşeş olmuş, artık ikisini yapan 30 milyon.

  beyni olan hızlı kanat, hücumcu bek, sağlam forvet ve bunların bağlantısını kuracak orta saha, bu ligde şampiyonluk demektir. bunların hiçbiri yok 2020-2021 sezonunda bizde. tabii almak da yetmez, bu adamların istikrarlı iyi oynaması lazım.

  gerçi ne yazıyorsak, alamıyorlar zaten her türlü.

  edit : bağlantıyı kuracak orta saha josef değil, o top kapacak adam.

  edit 2: sadece bjk maçında değil, bak kaç yıl olmuş

  http://rerererarara.net/...03?yazar=Ortakafagol

  josef'i geçtim, sen gustavo için bu ligin en iyi defansif orta sahası demezsen fanatiklikten ahmet ercanlar'ın gs sözlük şubesi olmuşsun demektir. futbol o kadar göreceli değil.
 • 473
  bize gelmek mi istemedi, yoksa biz mi alamadık bilmiyorum ama bence beşiktaş'a gitmesi kendi adına hayırlı olmuş. bizde oynasaydı 4-1-4-1, yani pas futbolu ve ayak tenisi oynamak zorunda kalacak, akıbeti de steven n'zonzi'den farklı olmayacaktı. kimse kusura bakmasın ama ben futbolcu olsam, hele hele orta sahada oynasam şu anki galatasaray'da oynamak istemezdim.
 • 474
  galatasaray derbisinde gol attığı için dünyanın en iyi defansif orta sahasıdır. ligin sefiridir. harikadır, muazzamdır.

  ama gel gelelim galatasaray kırmızı kart görene kadar etebo, taylan ve belhanda'dan oluşan vasat orta sahaya dahi ağırlık koyamamıştı. hani bilmiyorum ben farklı maç mı izledim ama yazılanlara bakılırsa bu dünyanın en iyi orta sahası bizim takımın orta sahasına tek başına hükmetmiş, mahvetmiş zannedersiniz. oysa bu dünyanın en iyi orta sahasının takımı, kırmızı kart görene değin marcao'nun attığı saçma sapan geriye pas hariç tehlikeli denilecek bir atağı da yok. ama olsun, ligin sefiridir. dünyanın en iyi orta sahasıdır.