• 311
    transferi gerçekleşirse; seri ile gelen mutluluğumuzu tam yaşayamadan, kursağımızda bırakacak. 6 numaradaki fernandoyu sattıktan sonra o pozisyona gelecek olan futbolcuyu merakla beklerken, o futbolcunun josef de souza olduğunu düşünsenize. fenerbahçe ile bu kadar özdeşleşmiş bir oyuncunun, bizim formamızı giyecek olması iki takım taraftarı tarafından da kabul edilemez bir şey. gerçi josef için bu durum anlaşılabilir. sonuçta daha iyi bir takımda forma giyecek ve kariyerini yükseltmiş olacak. şampiyonlar ligi de cabası.
  • 312
    bu aralar en kötü kabuslarımın öznesi olan antipatik futbolcu. büyük konuşmayı sevmem ama bu adamı alırsak bu sene benim için başlamadan bitecek. ne seri, ne falcao ne başkası. bu adamı parçalı içerisinde görmek istemiyorum. sorun o takımda oynaması değil, o takımda oynarken ve sonrasında yaptıkları, yazdıkları, söyledikleri. kaldıran varsa afiyet olsun, benim midem kaldırmıyor.
  • 313
    futbolda rakip takımda aktif olarak forma giyen veya önceden o takımda oynamış oyuncuyu kendi takımına transfer etmek, tıpkı diğer spor branşlarındaki gibi tüm dünyada yapılıyor, yalnız bunun bir sınırı olmalı. alacağınız oyuncu sizin aleyhinizde iğrençlikler yapmadıysa bu transferi yapmalısınız bence. rakibimize bu konuda benzememeliyiz. bu adamı transfer etsek, ertesi gün fenerlileri sinirlendirecek açıklama yapar. çoğu yazarın dediği gibi böyle antipatik birine ihtiyacımız yok.