resim
José Ángel Esmoris Tasende
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Bek
Yaş:26
Boy:1.71
Uyruk:İspanya
 • 960
  istanbulspor maçında* hücum yetenekleriyle şov yapmasını bekliyordum ama tarık çamdal gibi oynadı, adından futbol piyasasında övgüyle söz edilmesine sebep olmuş hücum yeteneklerini istanbulspor'a bile gösteremeyişini hayretle izledim, angelino bu kadar kötü bir oyuncu değildi anlam veremediğim şekilde kötü performans sergiliyor. umarım en kısa zamanda toparlanır, asist kralı olabilecek yeteneği varken orta bile açamaması çok garip.
 • 961
  kağıt üzerinde takıma katılabilecek en anlamlı transfer kendisiydi.

  yıllarca üst düzey liglerde forma giymiş, ceza sahasına inanılmaz toplar kesen bu sayede icardi'yi deliler gibi besleyeceğini düşündüğüm ama şu ana kadar gösterdiği performansla beni biraz üzmüş futbolcu.

  hatta örnek vermek gerekirse fifa'nın pro club modunda zorla sol bek oynatılan oyunculara benziyor. çok sevdiğim bir abim vardı, galatasaray sözlük pro takımında beraber oynuyorduk, o da sol bekte angelino gibiydi, maçın başlama düdüğüyle kendini sol açığa atar biraz daha gaza gelince sol forvet olarak görevine devam ederken pozisyonunu bomboş bırakırdı gora'da arif'in söylediği gibi "abi tamam da niye ordasın" diye sormaktan dilimizde tüy bitmişti.

  umarım yakın zamanda kendisini toparlar ve izlemeye alışık olduğumuz angelino'yu bize gösterir.
 • 963
  aynı maçı mı izlemiyoruz yoksa aynı maçı farklı gözlerle mi izliyoruz bilmiyorum ancak geldiğinden beri lineer olarak artan bir performansı var. pik noktasına ekim sonu/kasım başı gibi ulaşacağını tahmin ediyorum. henüz ortayla asist yapmadığı için hücum katkısı küçümseniyor sanırım ancak hücumda çok büyük fayda sağlıyor takıma. en basitinden oyunu sol kanattan gerektiği zamanda gerektiği gibi genişleterek sol kanat oyuncusunun serbest takılmasını sağlıyor bu da kerem’e şimdiden 9 tabela yaptırdı. en son ne zaman sol bekimizde orijini sol bek olup vasat üstü bir performans veren oyuncu oynadı da angelino boklanıyor gerçekten anlam veremiyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın