• 444
    takımımızın 2019-2020 sezonu içindeki futbolculardan biri. fakat öyle bir iz bırakamadı ki bende, hani böyle bir 7-8 sene sonra bir futbolcunun bir spor programında oynadığı takımlar sayılırken o takımlar arasında "galatasaray" ismini de duyarsın, "aaa bu adam bizde mi oynamış" dersin ya. işte bana tam da o sözü söylettirecek bir oyuncu olacak en azından şu ana kadarki durumuyla jimmy durmaz. bir katkı verdi mi tartışılır, ne bekliyorduk ya da ne süre verdik de katkı ver(e)medi dersek ona da verilebilecek bir cevap yok. eğer bizden devre arasında giderse üzülmeyeceğim daha doğrusu bir histe bulunamayacağım bir oyuncudur kendisi.
  • 445
    hazırlık kampında rotasyon oyuncusunu geçtim acaba ilk 11 oyuncusu olur mu diye düşündürürken ilk üç resmi maçınızda o kadar silik bir oyun oynadı ki sahada var mı yok mu belli değildi. bu sebeple uzun süre şans bulamadı, sonlara doğru biraz şans buldu ama pek de bir şey değişmemişti. yaz kampındaki petformansından sonra büyük bir hayal kırıklığı gerçekten.
  • 446
    ligde toplam 180 dakika sahada kalmış oyuncu. bir kez onbir çıkmış diğer süreler minimal. zaten büyük şeyler beklenmiyordu ama feghouli'nin sahada yürüdüğü ve belhanda'nın formsuzluğun dibine vurduğu anlarda bile şans verilmemesi bence forma adaleti problemidir. taylan'ı 17. haftada keşfeden teknik ekibimizden beklenebilecek bir hareket.

    ömer bayram ve jimmy hazırlık maçlarında orta sahada çok etkili görünmüştü, ömer formayı aldı ama jimmy merkezde bir dakika bile oynamadı. bence ilginç bir durum.