• 347
    hazirlik maclarinda orta sahanin gobeginde oynayip epey iyi performans gostermis, ligde ise bir iki kez sonradan oyuna alinip kanatta oynatilmis ve vasati gecememistir. burada hatayi kendisinde arayamiyorum.

    edit: son sezonunda toulouse’ta oynadigi maclarin cogunda orta sahada ve forvet arkasinda gorev almis, sag kanatta oynadigindan cok forvet oynamistir. biz adami tum hazirlik sezonu orta sahada deneyip ligde bir tek denizli macinda sag kanatta forma verdik. hocayi biz de seviyoruz da su durumda hatayi futbolcuda aramak icin fatih terim fanatigi olmak lazim.
  • 349
    17 ağustos 2019 günü 2-0 yenildiğimiz denizlispor maçında ilk 11 de başlamış ve hazırlık maçlarındaki görüntüsünün aksine sahada hiç bir varlık gösterememiştir. sonraki hafta konyaspor maçında sonradan oyuna girmiş ve hiç bir varlık gösterememiştir. kendisi hakkında entry girilirken özellikle o ilk 11 çıktığı denizlispor maçı neden hiç oynanmamış gibi davranılıyor gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. hazırlık maçlarında iyi oynayıp güven veren adam ilk lig maçında 2. ligden yükselen takıma karşı yokları oynamış, 2. hafta lig maçında sonradan oyuna girmiş çok etkisiz kalmış ve bu etkisizliğin sonucunda aykut kocaman'ın çalıştırdığı bir takıma kaşrı hücuma çıkamayıp gol yemeyi başarıp berabere kalmışsak ben burada hatayı direkt kendisinde ararım. sen feghouli ve emre mor ile forma rekabetine gireceksen senin etkisiz kalma lüksün yok.