• 329
    10 nisan 2021 galatasaray fatih karagümrük maçı'nda yedlin'in bileğine basıp bir de üzerine yanına kar kalan futbolcudur. yedlin sezonu kapattı. beşiktaş'a çalışmıştır. aynı haltı yedlin acaba girebilir miyim diye yanda tedavi görürken donk'a da yapıyordu da neyse ki ayağı sıyırdı. sözde söylenene göre hakem bozuntusu ali palabıyık "yer çekimi" demiş. yer çekimi yatay ilerlemeye değil daha çok yukarıdan aşağıya düşüşe bahane olur donk'a gösterdiği kırmızı karttaki gibi. bu lens denilen futbolcumsu yedlin'de de donk'ta da topa vurduktan sonra ayağını ileriye doğru kas gücüyle devam ettirdi. kas gücüyle diyorum bakın yer çekimi değil! donk'a da ayağını ıskalamasa duble yapacaktı lens! ve yine yaptığı yanına kar kalacaktı.

    umarım bu "yer çekimi"nin suçu olan şey en kısa sürede ali palabıyık'ın da lens'in de başına gelir madem suç değil! ben de bunu diyerek beddua etmiyorum bu durumda ve suç işlemiyorum!

    edit: + suat arslanboğa ve maçtaki diğer tüm görevli hakemlerin de başına gelir umarım!

    edit2: lens ne yapsın diyen varsa hatırlatayım: eğer yedlin'e yaptığında en ufak bir pişmanlık olsaydı hemen ardından donk'a da aynı şekilde girmezdi! biraz daha dikkat ederdi. adam kötü niyetliydi!
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!