• 1391
  allah'tan kiralık. ilk maçların ardındna övdüm, iyi oynadığı maçlar olduğunu da hala düşünüyorum ama adam tam bir belhanda 2. sadece sahada belhanda kadar antipatik işler yapmıyor hepsi o. belhanda da başlarda böyleydi, çok koşuyordu, top sürüyordu, arada çok iyi paslar atıyordu ve bunların hatırına yaptığı pek çok basit hata ve sakarlık nispeten görmezden geliniyordu. bazıları ise bu sakarlık ve hataları ön plana çıkarıp eleştiriyorlardı belhanda'yı. zaten gruplaşma da bence buradan doğru.

  işte seri de tam olarak böyle bir adam. tamam koşuyor, koşmuyor diyemem, arada çok iyi paslar da atıyor, topu tekte oynuyor falan ama çok basit pas hataları yapıyor. dahası, saha görüşü de o kadar iyi falan değil. pek çok doğru pası atmayı denemedi bile bu zamana kadar.
 • 1392
  jean michael seri' nin yaşadığı temel problem çok geniş bir alanda tek başına kalması olduğunu düşünüyorum. rakipler minimum 2 veya 3 oyuncuyla karşılıyor.

  bunun nedeni olarak da mario lemina' nın görevlendirmesi sebebiyle üçüncü stoper gibi geride kalması. sofiane feghouli ve ömer bayram' ın yeterince içe katkı verememesi olduğunu düşünüyorum.

  henry onyekuru veya florin andone sağ salim bir şekilde kadroya katılabilirse ikisinden birini sol açık olarak görevlendirip*, ömer bayram ve seri' yi sol iç ve sağ iç olarak konumlandırabilirsek hem kendisinin hem takımın performansı artacaktır.

  top karşılamada onyekuru' yu 4-4-2' nin solu gibi görevlendirip, seri' yi sağ kanada açabiliriz. emre akbaba ve falcao' da ileride kalacakları bir düzen. hem topu karşılama konusunda hem de kazanılan topu kontratağa çevirme konusunda avantaj sağlayabilir.