• 312
  kendisini, fernando yerine aldığımızı düşünen yorumcu, eş-dost-akraba filan varsa derhal hayatınızdan çıkarın.
  bu adamların size hiç bir yararı olmaz. aksine zararı olur.

  seri'nin box to box olduğunu, özellikle kilit pas konusunda manyak olduğunu, pas hızını inanılmaz arttırdığını, merkez orta sahalar ve bekler baskı gördüğünde geriden top çıkartabildiğini ama bunu koşarak değil, pas yaparak yaptığını bilmiyor demektir. bilmediği gibi birde iddia ediyordur 6 numara diye. fulham adamın yeteneklerinin ve kapasitesinin yüzde 40'nı kullanabilmişken 6 numara gibi kullandığı için bir çok maçta oradan örnek verip 6 numara oynasın demek çok acayip bir şey.. çok acayip...

  fernando ile seri'yi aynı kefeye koymak, aynı işi yaptığını iddia etmek deli saçmasıdır.
  daha evvel söyledim tekrar edeyim. 2016-17 model nice gibi takımlarda defansif orta sahaya ihtiyacın yoktur. hareketli ve statik olmayan orta sahalarda bu ihtiyaç ortadan kalkar. bunda takım boyunun kısalması etkilidir.

  fatih terim takım boyunu 30 metrelere çekmeye çalışan bir teknik direktör olduğuna göre seri'yi 6 numara gibi düşünmek cehalettir. çok netim bu konuda... belhanda ile yan yana oynadı nice'de demek ezberdir. o da yalandır.

  sonuç olarak şahane bir transferdir.
  camiamıza hayırlı uğurlu olsun. yanına duncan tip bir orta saha alınması halinde çok başka bir seviyeye çekeriz orta sahayı.. orta saha öyle olduğunda da gerisi çorap söküğü gibi gelir.
 • 317
  ndiaye gibi pas ve oyun zekası sorunu olan adamdan sonra ilaç gibi gelecek oyuncu.

  konulan 18m'luk opsiyonun da kullanılacağını düşünmüyorum kesinlikle.

  zaten kullanmamalıyız da.

  marcao vs satılıp 20-30m elde etsek bile 1 oyuncuya 18m bağlamak gibi bir durumumuz yok ne yazık ki.

  önümüzde 1 sene var, bu 1 senede çok rahat seri sonrasını dolduracak daha genç bir oyuncu bulunabilir.
 • 320
  --- alıntı ---
  "benim için güzel bir an. benim için galatasaray'da olmak heyecanlı. buradaki hikayeme hızlı bir giriş yapmak, takım arkadaşlarımı tanımak istiyorum. bir de stadyumumuzu dolu görmek istiyorum. daha önce buradaki maçları izledim. bu atmosferde oynayan takımın oyuncusu olacağım için çok mutluyum. ayrıca burada elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum çünkü galatasaray bana çok saygı gösterdi, bana çok özen gösterdi. bundan dolayı çok mutluyum ve en iyi oyunumu oynamak istiyorum.

  galatasaray büyük, çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. ayrıca kulübün büyük bir tarihi var. bir de didier drogba burada oynarken milli takımda belçika'yla oynadığımız bir hazırlık maçına bine yakın galatasaray taraftarı onu desteklemeye gelmişti. çılgın bir şey diye düşünmüştüm. oyuncuları çok seviyorlar, kulübü çok seviyorlar. müthiş bir şey bu. bu sezon bunun için en iyi sonuçları almamızı istiyorum. her kulvarda en iyi sonuçları almamızı umuyorum.

  taraftara şimdiden sosyal medyada gösterdikleri destek için teşekkür ediyorum. hem oyunculara hem de kulübe verdikleri destek için teşekkür ediyorum. onlara şunu söylüyorum: galatasaray için ruhumda ve bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım, her şeyimi vereceğim. çünkü galatasaray taraftarı bunu hak ediyor. böyle bir taraftar varsa bir takımın bunu yapması gerekir. bunu yaptıktan sonra sezon sonunda aldığımız sonuçları göreceğiz."

  --- alıntı ---

  açıklamasıyla transferine daha da sevindiğim oyuncu.

  adam aç aç! kendini ispatlamaya geliyor. bu takımla başarılar kazanmak istiyor, taraftarla bütünleşmek istiyor.

  didier drogba sayesinde seri kulübe daha yakın ve bu markanın, bu kulübün taraftarının büyüklüğünün farkında.

  inşallah sakatlık yaşamadan bize maksimum faydayı sağlayacak ve dilerim bir şekilde uzun yıllar formamızı giyecek...

  bu arada bugün doğum günüymüş aslan parçasının, sağlıklı nice sarı kırmızı seneleri olsun.
 • 321
  fulham taraftarı gidişine sevinebilir her futbolcu her takımda iş yapamıyor kendisi oraya uyum sağlayamadı ama bu çok iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmiyor önümüzde yılın bidonu seçilip teneke bağlanarak yollanan felipe melo gerçeği varken olumsuz olmaya gerek yoktur kendisi bize katkı sağlayacaktır.
 • 322
  --- alıntı ---

  burada elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum çünkü galatasaray bana çok saygı gösterdi, bana çok özen gösterdi. bundan dolayı çok mutluyum ve en iyi oyunumu oynamak istiyorum.

  --- alıntı ---

  arkadaşlar şu açiklamaya bakar misiniz, bu sayginin sevginin emeğin dili resmen, umarim galatasarayda oynadiği süre zarfinda her şey kendisi için çok güzel olur. şu açiklamayi yapan kişi bu takima katki vermek için elinden geleni zaten yapar. transferinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim bir futbolcuya böyle bir açiklama yaptirabilmek çok büyük özveri ister.
 • 324
  dün açıklamasını izledikten sonra emin oldum ki bu adam sevgiye, atmosfere aç. arenada iki üç maç o coşkuyu yaşasın, aşık olur buraya. maç içinde o gazı aldıktan sonra coşar. adamın gözlerinde gördüm böyle hayatında bir kere seven ondan sonra da hep onu seven, naif bir insan bu. işinde, gücünde tam 1 esnaf aile babası tipinde. ne sorun çıkarır ne işini gücünü aksatır bu adam.

  bu adamın başarısız olma ihtimali yok denecek kadar az.
 • 326
  kendisini transfer olana kadar hiç tanimiyordum. ancak yillarca xavi & iniesta ikilisini izlemi$ birisi olarak diyebilirm ki, bu arkada$ ikisinin kari$imi bir $ey. $imdiden 18 milyon'u nerden bulacagiz derdine dü$tüm. 19/20 sezonuna damgasini vuracagindan adim gibi eminim. allah utandirmasin. bana böyle adamlarla gelin abi.