• 51
  twitter’da murat bereket’e defalarca billong konusu soruldu, cevap vermiyor. tutup bir bilgim yok bile yazmıyor.

  aynı şekilde galatasaray’ın ekmeğini yemiş, bugün sahip olduklarının çoğunu galatasaray’a borçlu olan gökhan zan da susuyor.

  bu adamın sözleşmesi niye feshedildi kardeşim? biriniz açıklayın. niye göndermek için sezon sonunu bile beklemediniz? her kötü oynayan oyuncuya böyle mi yapıyorsunuz?

  bu adam nasıl milli takıma seçildi? biriniz araştırsın diyeceğim yönetime de onlar yerine ali koç’tan falan rica etsek daha çok uğraşır.

  bakım şike yaptı falan da demiyorum. bu adamın durumu ne? ne oldu? niye sözleşmesi feshedildi? niye daha önce seçilemediği milli takıma seçildi?
 • 52
  kimse beşiktaş'tan şampiyonluğun alınıp bize verilmesini falan beklemiyor ya da kendi adıma ben beklemiyorum. ancak bu adam hakkında söylenen iddiaların da açıklanması gerekiyor. bu kadar mı zor iki satır metin yayımlamak? sessizliğe gömülerek unutturma politikası mı izleniyor? yahu galatasaray sahipsiz falan deniyor da bu kadar mı sahipsiz? daha son maçlar oynanmadan biz göztepe'ye laf bile kondurmazken karşı camia yeni malatyaspor'a demediğini bırakmadı. şampiyonluğa ya da maçın skoruna etki edip etmemesi zerre umurumda değil sırf şu ligde her maç öncesi yapılan ön yargıların, atılan iftiraların sürmemesi ve kamuoyu vicdanının rahatlatılması adına bu işin aydınlatılması gerekiyor. böyle mi ligimizi güzelleştireceğiz? espn bile bizim medyamızdan daha çok yankı bulmasını sağladı. yazık...
 • 54
  bu adamın yaptıkları "biz de 2 tane daha ataydık" denilerek örtülemez. elma ile armudu karıştırmayalım. formda bir takımın yediği 7 gol var ortada, 7 gol. yahu 3-0'a bol gollü galibiyet dediğimiz bir spor bu. 30 yıldır zalad diyenler şimdi ağla diyor. o sezon beşiktaş aynı takımı 6-0 yenmişti. zaten o sezon herkesten gol yiyordu takım. bu sezon ise formda hatayspor 3-0 yendi bizi. hadi biz formsuzduk 3 tane yedik de el insaf hatayspor 7 yiyecek takım mıydı? hayır videolar da var yani defans piknik havasında. teknoloji sağ olsun. espn bile dikkat çekmiş. yıllarca hatayda yaşadım, hatay'ı da çok severim ve hataylılar dahi bu işe tepkili. ancak gel de bizim bir kısım taraftara bunu izah et. çok zor.
 • 57
  çok ciddi zan altında bulunan futbolcudur. 1 mayıs 2021 beşiktaş hatayspor maçından sonra milli takım iddiaları ortaya atılmış açıkçası çok ciddiye almamıştım. fakat sonrasında 27 yaşında dişe dokunur bir performansı olmayan bu topçu ilk kez milli takım kadrosuna dahil oldu. çok ciddi bir mesele bu. sezon devam ederken neden kadro dışı bırakıldı hatayspor neden bu iddialara bir yanıt vermiyor? kulübümüzün bu futbolcu ve aboubacar özelinde bu olayı son zerresine kadar araştırması, sorgulaması gerekiyor. klasik bir söylem vardır, savcılar göreve
 • 58
  galatasaray karşısında hatalar yapmış olsa, galatasaray maçından sonra sözleşmesi feshedilip ülkesine gönderilmiş olsa abartısız yayıncı kuruluşun kanalında dahi her gün durmadan konuşulur, hatta ana haber bültenlerine konu olurdu şu oyuncu ve şu durum. 2010-2011 sezonunda yaşananlar gözlerimizin önünde renktaşlar, uefa takır takır cezaları verdi ancak türkiye'de bu cezaların karşılığı olmadı. bu durum da bu takımları böyle merdiven altı işler için yüreklendirir, sonuç olarak bir ceza olmayacağını bilirler, zira 2010-2011 de belgeleriyle ortaya çıkan şike ve teşvikler için bir ceza uygulanmadı. yani "yoktur öyle bir şey ya" diye düşünmeden önce -bu takımlar böyle işlere daha önce bulaştıkları için- insan tabi ki bir acaba diyor. iyice araştırılmalı ve peşi bırakılmamalı.
 • 59
  büyük ihtimal ilerde kendisi milli maç karşılığı şike yaptığını itiraf edecektir. gidip birilerinin röportaj yapmasına bağlı. yönetim bu konuda birşey yapmayacaktır. fifa ya dosya hazırlanıp gönderilmesi gerekir. bu olay çok yönden ispat edilebilinir somut olarak. 1-taraflar arası telefon görüşmesi 2- hataydaki tanıklar 3- kemarun milli takım görevlileri ile. sadece telefon trafiğin ortaya konması yeterli. abaubakar -billong-kemarun milli takım yetkilisi ile
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!