• 3003
  onyekuru ve kendisini bonservisi ile takımızda görmek çok isterdim. hem gençlerdi hem de takıma aşırı bağlılardı. bundan sonra almamız zor. anca iki futbolcu sözleşme yenilemeyip bize gelmeleri lazım ama o kadar da bize bağlılar mı bilmiyorum. luyindama denayer ikilisini izlemek isterdim. babel yerine de onyekuru. umarım yollarımız ikisi ile de çok yaşlanmadan kesişir. takım revizyonu için gerekli. yanlarına altyapımızdan gençler. benim hayalim bu ama maalesef gerçekleşmiyor hiç.
 • 3006
  komşunun tavuğu komşuya kaz görünür misali yere göğe sığdırılamayan sıradan futbolcu. anlamıyorum arkadaş, bu vatandaş galatasaray'da oynamadı mı, ne oynadığını görmedik mi? galatasaray için havaalanında sabahlayarak gönülleri fetheden, doğuştan cimbomlu(!) bu kardeşimize fransa'da uzun ve başarılı bir kariyer diliyorum.
 • 3007
  gayet iyi stoperdir. hızlıdır, ayakları iyidir, bazen de savruktur. bir stoperi ya da herhangi bir futbolcuyu değerlendirebilmek için sistem içinde nasıldır ve o sisteme uyumlu mudur, ona bakmak lazım. her stoper hata yapar. az önce 17 ağustos 2019 southampton liverpool maçında virgil van dijk hani dünyanın en iyi stoperi gösterilen van dijk kale sahası içinde top kendisine doğru gelirken zamanlama hatası yaptı. çok rahat rakibine kafa vurdurdu. önemli olan fark, şu maçta yenilseler bile liverpool taraftarı van dijk'a öfke kusmayacaktır. denayer bizde tüm öfkelerden nasibini aldı. belirli bir sistemi olan takım içerisinde neredeyse hiç değerlendiremedik. sağ bek, stoper, ön libero gibi birçok mevkide denedik. performansının en iyi olduğu kısım 2017-18 sezonunun son haftalarında üst üste stoperde görev verdiğimiz zamanlardı. bu adamı konuşurken bizdeki performansına çok yorum getirebilmek benim için ne yazıkki mümkün değil. evet bizde performansı inişli çıkışlıydı ama ne sağlam bir sistem içinde biz bu çocuğu kullandık ne de üst üste 5 maç aynı mevkide oynattık.
  pozisyon almayı bilen, geriden oyun kurabilen, çevik, konsantrasyonu biraz düşük olympique lyon stoperi.
 • 3010
  ujfalusi'nin semih'i camianın yeni bülent korkmaz olarak görmesini sağladığını düşündüğümüzde; yanınızda oynayan partner sizi rezil de vezir de edebilir düsturundan hareketle önceki entrylere paralel şekilde, denayer'i tek başına değil oynadığı takımdaki stoper eşi hatta takımın orta sahası hatta bekleri ile beraber değerlendirmek gerek. mariano'nun kademesini kollamak kolay iş olmazdı şu an galatasaray'da olsa; ya da orta sahayı direkt geçip kendisi ile baş başa kalan rakiple ne kadar mücadele edebilecekti. 1-3-5-10; bir yerde error verirdi elbet.