• 89
    çok iyi bir pivotsa* da ciddi karakter ve psikolojik sorunları olduğu bariz.

    fenerbahçe beko'nun son 1-1,5 ay içinde oynadığı gaziantep, maccabi ve daçka maçlarında yaptıklarıyla kişiliksizliğini gözler önüne serdi bir kez daha. gaziantep maçında can uğur öğüt'e, maccabi maçında ise jalen reynolds'a taktığı çelmelerle rakip oyuncular açısından olası aşil ve bilek sakatlıklarına bilinçli olarak davetiye çıkarmıştı. puştlukları kendisini tatmin etmemiş olacak ki birkaç gün önce oynanan basketbol türkiye kupası finalinde kartal özmızrak'la itişip ortalığı velveleye verdi.

    pisliğin teki. en ufak temasta milli piyade tüfeğiyle vurulmuş gibi kendisini yerlere atması zaten son derece iticileştiriyordu vesely'i. artık işi bambaşka bir boyuta taşıdı. bir sporcu bir sportmenlik dışı hareketi bir kez yapmışsa istem dışıdır ya da mecbur kalmıştır, iki kez yapmışsa ortada sorun vardır, üç ve üzeri kez yapmışsa bu, sporcunun karaktersizliğini yansıtır.

    zamanında marcus haislip'in mirsad türkcan'a attığı yumrukla çoğumuzun iç yağları erimişti. bu gidişle günün birinde bizonun teki vesely'i tahtalı piremsesler köyüne yolcu edecek gibi. oyum michael ojo'ya. :(
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!