• 24
  manchester united istiyor kendisini. ama bonservis büyük sıkıntı. ingiliz kaynaklar, oyuncunun,united ile senelik ücret konusunda anlaşmada sıkıntı olmadığını söylüyorlar. ama dortmund’un 100 milyon euro üzeri bonservis istiyor.

  united ileri ucunu şu fantezi diziliş ile yapmak istiyor;

  martial

  rashford bruno jadon

  pogba ve yeni orta saha

  sonra bu ileri uçlunun önüne bizim dede mariano geldiğini düşüyorum,fıtıklarımda ağrı yapıyor.
 • 25
  united yönetimi ne yapmak istiyor anlamıyorum. city veya liverpool yöneticileri mi ele geçirdi ne yaptılar. ona buna paraları saçtılar. vermiyorlar bu çocuk için. ben de sancho için 100m + bonusların fazla olduğunu düşünüyorum ama bir sezonda 5 gol 5 asist yapan adama da direk 30 veriyorsunuz zaten. bunun medya ve sponsor getirisini katmıyorum. üstüne manevi olarak ele geçireceğin bir koz olacak elinde. martial, rashford, sancho, bruno, pogba şu an bile güçlü gözüküyor. 2-3 sene sonra dünyayı ele geçirebilirler.

  bu arada sancho sanırım united taraftarı. her yerden teklif var, united ile anlaştı ve bekliyor. bu kötü yönetime rağmen. umarım united oyuncularını satar ve çıkar bu paralara. eski united'ı görmeye ihtiyacı var çoğu insanın. ver elini sonra h grubu manu - galatasaray mücadelesi.
 • 27
  manchester united tarafından 2020-2021 sezonu için transfer edilmek istenen harika topçu. işin tuhaf tarafı sancho, 2017-2018 sezonunda manchester city altyapısındayken sözleşme uzatmak istemedi ve dortmund kulübüne transfer oldu. 2017 u17 avrupa şampiyonasında ingiltere milli takımıyla final oynamıştı ve muazzam top oynuyordu. her maçta "ben büyük topçu olacağım" diye bağırıyordu. transfer etmek için illa 120 milyon euroluk seviyeye gelmesini mi beklemek gerekiyordu. dortmund kulübü ekstra geliştirmedi sancho'yu. city altyapısında nasıl oynuyorsa aynı şekilde dortmund'da da oynadı. bunu manchester united kulübünün çok kötü yönetilmesine bağlıyorum. para var ama doğru kullanmıyorlar.