• 111
  galatasaray sözlük'te fatih terim günlerdir, arda turan konusundan, aylardır da sportif açıdan eleştiriliyor. ancak henüz öyle açıktan açıktan hocanın istifasını isteyen yok. ya kurulu düzen bozulmasın isteniyor ya da hoca sağlam yer edinmiş kendisine, direk savaş açmaktan çekiniliyor.

  düzen bozulmasın isteniyorsa bu kadar eleştirinin sonu nereye varacak? sadece arda konusunda da değil, galatasaray futbol takımının oynadığı oyun, dolayısıyla hoca acımasızca eleştiriliyor. o zaman açın kardeşim fatih terim istifa başlığı da altına yazalım. aramaya inandım ama böyle bir başlık bulamadım. demek ki sorun düzen değil.

  hoca galatasaray sayesinde elde ettiği başarılar ile öyle bir yer edinmiş ki kolay kolay savaş açılamıyor. bundan iki yıl önce hocanın 4. döneminin başında herhangi bir başarısızlık olsa ortalık istifa diye yanardı ama gelen iki şampiyonluktan dolayı şu an kalemler suskun. hocayı kesinlikle sevmeyen ve galatasaray'ın başında görmek istemeyen bir tayfa var. kendi düşünceleridir, saygı duyarım ama açık açık yazın kardeşim. istifa etmelidir yazın da okuyalım, yorum yapalım. belden aşağı vurmalar, foto paylaşmalar, andrea pirlo, igor tudor, ünal aysal başlıklarından gına geldi. delikanlı gibi istifa etmeli densin artık ya.

  bakın ben başlıyorum. hoca istifa etmelidir. hoca istifa etsin ve bir kısım galatasaray taraftarı yatışsın artık. vallaha yordu. hem hoca, hem de hocanın karşısındaki tayfa yordu.

  ayrıca ek yorumlar yapmak istiyorum.

  1) eğer fatih hoca'nın 3. ayrılığındaki olaylar olmasaydı, arda olayının bu kadar büyüyeceğini düşünmüyorum. ahımız var'cı tayfaya hocaya vurmak için bahane çıktı.

  2) ne fatih terim'i, ne arda'yı, ne de mustafa cengiz'i kişisel olarak tanırım. benim için anlamları galatasaray'a başarı kazandırdıkları an vardır. zaten o yüzden arda'yı istemez iken, fatih hoca'nın kalması taraftarıyım. arda galatasaray'a faydalı olamaz ama fatih hoca olur. buradan şu sonucu çıkarabilirsiniz. arda'nın başarılı olacağına inansam gelsin derdim.