• 111
  fatih terim özelinde uzun süredir istediğim, ve bunu başta burası olmak üzere her yerde dile getirdiğim durumdur. ancak bu isteğimi bu senelik rafa kaldırdım.

  kimseden istifa istemesini de istememesini de bekleyemem. ancak şu iki kafadan kurtulmalıyız;

  efendim neymiş, hepimiz hoca geldiğinde çok mutlu olmuşuz, şampiyonlukları kutlamışız, bi daha olsak yine kutlarmışız bu yüzden istifa istememiz iki yüzlülükmüş.

  hayır abi değil. fatih terim kimsenin babasının oğlu değil. hayrına da çalışmıyor, 3 milyon € maaş alıyor. kimse galatasaray’dan büyük değil. bu yüzden herkes galatasaray için hayırlı olacağını düşündüğü şeyi dile getiriyor.

  ayrıca, efendim fatih terim’in istifasını istemiyoruz diye biatçı oluyormuşuz, fatih terim bizim için galatasaray’dan büyükmüş.

  hayır abi öyle de değil. bu adamın kazandırdığı kupa sayısını tam olarak ezberden sayabilecek olan var mı? neredeyse tek başına iki yıldızı, bir avrupa kupası var. bunlara dayanarak da bu düşüncedeki herkes fatih terim’in galatasaray’da kalmasının galatasaray için en hayırlısı olduğunu düşünüyor.

  istifa istemek en doğal haktır. herkesin kendi düşüncesi var, herkesin birbirinin düşüncesini değiştirmeye çalışma hakkı da var. ancak kimsenin kimseyi düşüncesi yüzünden yargılama, hakaret etme hakkı yok. allah kerim.