• 180
  5-6 yıl oldu, milos teodosic, viktor khryapa gibi isimleri izlemek için kalktım denizli'den istanbul'a ülker- cska moscow maçını izlemeye gittim.

  neyse, ibrahim kutluay ile birlikte maç önü, maç sonu programı filan yaptılar. maç bitti, sanırım ülker arena'nın batı girişindeyim, tesadüfen kendisiyle karşılaştım, yanında iki tane de güzel bayan vardı.

  abi fotoğraf çekilebilir miyiz dedim ? '' ne demek, tabii ki dedi, üstünü başını düzeltti, hanımefendilerden bir tanesine verdim fotoğra makinamı, fotoğraf çekildik, abi teşekkür ederim dedim, gülerek ayrıldık.

  çok güleryüzlü, pozitif biri, ben kendisinin iyi bir insan olduğunu da düşünüyorum.

  ben kendisini karşıyaka taraftarı olarak bilirdim mesela, yani kendisi öyle der. eğer yanılmıyorsam izmirli. neyse 1 yıl kadar önce twitter da bir fotoğraf gördüm, genç fb yazılı bir tişörtüyle kadıköy'de çekilmiş. yani olabilir, fenerli de olabilir başka takımlı da, bunu çok önceden belirtebilirdi, karşıyakalıyım vs. pek uygun olmadı bence.

  devam edelim; geçen yıl da bir eurolig maçında efes ile fb karşı karşıya geldi, sanırım o maçta shane larkin'e faul yapılmıştı, '' shane larkin 3 serbest atış kullanıcak '' derken nerdeyse ağlayacaktı.

  yani bunlara gerek yok, fenerlisindir, fanatiksindir, bırak başkası anlatsın maçı. sonra maç esnasında tavrı, maç anlatışı sebebiyle çok eleştiri alıyor. ki almalıdır da bence, ama dediğim gibi en azından böyle maçları kendisi anlatmayabilir.

  ben yine diyorum; severim kendisini, iyi maç anlatır, ses tonu iyidir, şu an ülkemizde basketbol için en önemli isimlerden biridir kendisi, hakkında kötü konuşmam, ama yeri geldiğinde misal dün oynanan fb ülker-efes maçı gibi maçları anlatmazsa kendisi için daha iyi olur.
 • 181
  fanatik fenerli spiker. iyi spikerdir ses tonu, diksiyonu oldukça yakışıyor bu işe iyi de basketbol bilgisi var ancak fenerliysen ve taraftar hislerini bir kenara bırakamıyorsan anlatmayacaksın bu maçı. kendisini tanımıyorum ama iyi bir insan olduğunu tanıyan galatasaraylılardan duydum. hem seyirciye hem kendine saygısızlık bu. dün resmen bir ağlamadığı kaldı. sesi boğuklaştı maçı takip edemez oldu bir ara üzüntüden. ben senin ağlamanı dinlemek zorunda değilim. bir değil iki değil murat murathanoğlu gitti sen geldin. fenerin kazandığı efes maçlarında zevkten 4 köşe olmayı biliyorsun o zaman kimse bir şey demiyor sana ama ayıptır bu yaptığın.

  (bkz: 26 şubat 2021 fenerbahçe anadolu efes basketbol maçı)
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!