• 6
  kendisi için acun, ali koç, fenerbahçe muhabbeti dönüyor herkes iyice komplo teorisyeni oldu.

  adam hollanda 2.liginde kulüp almış iyi yönetmiş 1.lige çıkartmış sonra acun diye bir adam çevresine avrupadan kulüp satın alıcam demiş. yüksek ihtimal arada bağlantılar sayesinde demişlerdir abi bizim ışıtan'ın takımı var en azından yönetimini bildiğimiz çıkışta olan borçsuz kulüp onu alalım o da ceo'luk yapar yönetiriz.
  öyle bağlantı kurup acuna satmıştır takımını kendisi hala ceo'luk yapıyor.

  şimdi ışıtan gün galatasaray yönetim kuruluna girerse acunu arayıp galatasaray projelerini, taktiklerini falan mı anlatacak sanıyorsunuz. cidden sizce onla bu birbirine karışacak bir olay mı?

  fenerbahçe gibi tff beinsport dış güçler mihraklar kafasına girip insanlara çamur atmak bize yakışmaz. ışıtan gün, ünal aysal dönemi zaten kulüpteydi ona göre yorumlar yapsak daha güzel olur.

  son olarak zemin, tesis, alt yapı falan diye yakınıyoruz hollanda'da bu işin içinden gelen adam sizce bize katkı sağlamaz mı?

  ışıtan gün ile bir gram muhabbetim yoktur tanımam etmem boşuna onun adamı mısın diye laf atmaya çalışmayın :)
 • 7
  kendisini ben de tanımam etmem fakat burak elmas seçilir de bu arkadaş yönetime girerse, başkanı olduğu kulüpten istifa etmesi şart oğlu şarttır. aksi durum benim nezdimde kabul edilemez. ha sen kimsin kardeşim diyebilirsiniz elbette ama görüşüm bir galatasaray taraftarı olarak budur.

  fenerbahçe'ye finansal destekte bulunan, fenerbahçe'nin transferlerinde bire bir görüşmeler yapan acun ılıcalı ile değil hollanda'da isterse mars'ta olsun ortaklık kabul edilemez. burası dingo'nun ahrı değil.
 • 8
  bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek için söylüyorum kendisi fortuna sittard'ın eski sahiplerindendir. acun ile yaptıkları anlaşmada çoğunluk hisseyi acun'a satmışlardır fakat yönetimin kendilerinde kalmasını talep etmişlerdir. acunun emrinde felan çalıştıkları yok adamların kulüpte zaten hissesi var. üstelik adam kulüp batmak üzreyken alıp 1. lige çıkarmış. bir sürü genç yetiştirip satarak kulübün ekonomisini düzeltmiş. derdiniz ne anlamıyorum ışıtan gün gibi futbol yöneticiliği hakkında 1. sınıf tecrübesi ve bağlantıları olan bir yöneticiden ne istiyorsunuz onu da anlamıyorum. eleştirirken mantıklı eleştirin bilerek eleştirin.
 • 11
  şayet yönetici olursa, başka kulüplerde olan tüm sorumluluklarından feragat etmelidir.

  uzağa gitmeye gerek yok çok fazla, şöyle bir örnek vereyim;

  x oyuncu var, 18 yaşında ve çok yetenekli. ışıtan gün'e geliyor bu oyuncunun scout raporu ve "çocuk kesinlikle alınmalı" diyor rapor. peki ışıtan gün birkaç sene yönetici olacağı kulübe mi alır bu oyuncuyu yoksa hisse sahibi ve başkanı olduğu kulübe mi?

  cevabınızı verip onun üzerine düşünün. bir sonraki mustafa muhammed'in acun'un fortuna sittard'ında forma giymesini ister misiniz?
 • 12
  tüzüğümüz gereği, yönetime seçildiği gün galatasaray'ın rakibi olabilecek herhangi spor kulübünden istifa etmesi yazılı olan kongre üyemiz,eski yöneticimizdir. bunu kendisinin ve yönetime talip olan ekip arkadaşlarının bizden daha iyi bildiğini düşünüyorum. ama yok "orası aslında şirket bizdeki a.ş(anonim şirketler)" gibi cevaplar gelirse bu mide bulandırıcı olur. biz mevcut yönetimin tüzüğü defalarca delmesine o kadar tepki gösteriyoruz. yerine yeni gelen /gelecek olan farksız olacak ise ne anladık bu işten?
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!