• 37
  olimpiyatlarda yer almadığı için pek fazla umursanmayan bir sıklette kazandığı puanlarla olimpiyatlara gitmeye çalışıp gidemeyince terbiyesizlk yapan sporcu. kenan sofuoğlu'nu örnek almış olmalı. 18 yaşındaki bebelerin yarıştığı yarışlarda birinci olup moto gp şampiyonu olmuş gibi caka satardı kenan sofuoğlu da. hatice kübra ilgün kendisini son 3 maçta iki kez yenmiş ve kendisinin de katıldığı bir şampiyonada altın almıştır. hazımsızlığa soda iyi gelir irem abla.
 • 38
  kendisi yerine olimpiyatlara katılan kişinin madalya kazanması yüzünden çıldırdığına, hatta duvarları falan yumrukladığına eminim.

  şimdi benim anlamadığım her şey kuralına göre yapılmadı mı? yani neden kendisinin tokyo'da olması gerektiğini düşünüyor, hakkı mı yendi gerçekten? ben zannetmiyorum böyle olduğunu.

  ayrıca yaptığı açıklama da baştan aşağı samimiyetsiz ve kibir dolu. ben olsaydım altın madalya kazanırdım falana getirmiş. popülerliği sebebiyle kendisine destek bulabileceğini düşünüyor. bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak bundan sonra irem yaman'ın milli takımımızı temsil etmesini istemiyorum.
 • 39
  eli yüzü düzgün, tatlı bir kadın. güzellik tarih boyunca hep önemliydi ama hiçbir zaman günümüzdeki kadar önemli ve getirileri fazla olmadı.

  best'in olduğu iddia edilen bir söz vardır; ''eğer biraz çirkin olsam pele'nin esamesi okunmazdı.''

  hanımefendi gerçekten güzel ve seksi bir kadın ve yaptığı terbiyesizlik bu sebeple birazcık mazur görülüyor aslında. irem hanımın 95 bin instagram takipçisi ve kendine ait bir internet sitesi var. olsun tabii, kendini, işini pazarlamasına, ismini bir marka haline getirme arzusuna ya da getirmesine saygım var, hatta takdir de ederim ama seçtiği yöntem çok çirkin ne yazık ki. fakat işler böyle yürüyor. çekiciliğini bütün spor firmaları gördü, takipçisi de hayli fazla. örneğin bugün bize olimpiyatta bronz madalya getiren ve irem hanımın tepkilerine mahzar olan hatice hanım sadece 13 bin takipçiye sahip sosyal medyada.

  dediklerime katılmayanlar olabilir ama ben ne dediğimi gayet iyi biliyorum. uzun yıllardır arkadaşlarımla üzerine çok düşündüğüm, konuştuğum, okuduğum bir konu bu güzellik mevzusu. güzel biri için hayat, bir bilgisayar oyununu kolay modda oynamak gibidir. o kadar güzel değilseniz oyunda yine ilerleyebilirsiniz ama bu kolay moda kıyasla daha çok tekrar, özveri ve dikkat gerektirir.

  irem güzel bir kadın, ama yaptıklarıyla çirkinleşmeye başladı artık.
 • 40
  yaptığı son şey tamamen spor ahlakından yoksun olduğunu gözler önüne sermiştir. başlıkta yazılan 10-15 önceki entrylere bakılırsa zaten olimpiyatlara katılmak için olimpiyatlarda olmayan 62 kg sıkletinde yarışıp puan toplama çabalarını 67 kg da nur tatar 57 kg da ise bugün 2020 tokyo olimpiyatlarında bronz madalya kazanan hatice kübra ilgün tarafından nasıl tokatlandığını okursunuz.

  olimpiyat katılım kadrosu açıklandığından beri yaptığı yüzsüzlükler aymazlıklar artık iyice suyunu çıkardı. akıl hocaları ve sponsorlarının ayak oyunlarına uyacağına hakkı ile olimpik sıkletlerde yarışsın.

  azıcık da eda erdem'in bugün çin'i yendiğimiz voleybol maçı sonrası verdiği röportajı izlesin, izlesin ki sporcu - olimpik sporcu nasıl olunur öğrenir belki.

  yüzü güzel kalbi çirkin bayan tekvandocu.
 • 41
  yaptığım araştırmalar ve okumalar sonucunda olimpiyatlara bence de kendisinin yerine “hatice kübra ilgün”ün gitmesi doğru ve yerinde bir karar olmuştur.

  ancak irem yaman’ın özellikle sosyal medyada “güzellik” kavramı üzerinden eleştirilmesini ve bu konuda kendisinin üzerine gidilmesini asla doğru bulmuyorum. kendisine yapılan “güzel olduğun için, çok sponsorun olduğu için torpil bekliyorsun” vb. yakıştırmalar gerçekten hoş değil diye düşünüyorum.
 • 42
  yazdıkları ve iddiaları ile birlikte bugun yapmis oldugu* paylasımla karakterini ve kafa yapısını açık bir sekilde ortaya koymus sporcumsu!

  https://www.instagram.com/...utm_medium=copy_link

  olayları ve yaşananları bu arkadasa yanlış aksettiren biri yoksa gerçekten bu şahıstan "zeki, çevik ve ahlaklı bir sporcu" olması mümkün değil. zira cok yakin bir cevreden aldigim bilgiye göre bu arkadaşın magduriyeti söz konusu değil.

  edit: ekleme yapayim hatice kübra ilgün bu hanimefendiyi benim tabirimle 2 kere tokatlamış yani 2 kere yenmistir yaptiklari musabakada.