• 31
  bu programi uygulayacagim fakat tecrubeli arkadaslarin yardimina ihtiyacim var.

  1- meyve yasak deniyor. ikamesi ne olacak malum corona gunlerinde bagisikligi yuksek tutmak icin portakal senin mandalina benim yuklendikce yuklendik.
  2- alkol ne kadar alinabilecek ?
  3- kesinlikle yenmemesi gereken urunler neler ? internet uzerinde bir yemek listesi bulamadim bununla alakali. kas yapalim derken goz cikarmamak icin nasil bir program yapmali merak etmekteyim.

  tecrubeli arkadaslarin mesaj kutusunu yesillendirmesi veya burada bizleri bilgilendirmesini rica ederim.
 • 32
  bunun benim uyguladığım versiyonu, gün içinde yediğim son öğünden, bir sonraki gün yiyeceğim ilk öğüne kadar hiçbir şey yememek. sadece su ve kahve tüketiyorum. bence her programın en güzeli kendinize uydurduğunuz hali, yasak gibi şeyler düşünmeyin.

  iş gereği sabah 8.30 gibi uyanıyorum, evden çalışıyorum zaten. kahvemi suyumu yanıma alıyorum.
  öğlen 12 civarına kadar bir şey yemiyorum. sonra yulaf, muz, kuruyemiş vs. karışımı ya da yumurta gömüyorum.
  spora yaklaşırken atıştırmalık bi meyve, fıstık ezmesi gibi pratik bi şeyler tüketiyorum kahveyle beraber.
  akşam 7 sularında büyük porsiyonlu yemeğimi gömüyorum. zaten iş gereği çok geç saate kalmadan uyuduğum için genelde acıkmıyorum ama çok acıkırsam basit bi atıştrmalık gömüyorum.

  böyle günde 7-8 saat aralığında yemek yerken 16-17 saat (yarısı uyku zaten) katı bir şey yemeden geçiyor ki o sürede hayvan gibi yağ yakıyorsunuz. ben kolay adapte oldum bu programa, ki pis boğazlı biriyim normalde. ama karantinada baktım ki yemenin sonu yok böyle bi programa geçtim. gittiği kadar devamke.