• 382
  tipki faruk suren gibi, kendisi de taraftar tepkisini bu denli beklemeyengillerden. mustafa cengiz ibra edilmeliydi diyor. yemezler dedeler. lisenin boyundurugu galatasaray'dan cikmadikca, sizler kendi halinizde pilav gunleri duzenlemeye gecmedikce, siz cimbomun yakasini birakmadikca yemezler.

  anadolu'da cimbomu tutan adama bir forma ile mi galatasarayli oldunuz diyenleri dahi gordu bu gozler. ya gideceksiniz ya gidecek.

  simdi bosuna r yapmanin alemi yok. okul sizin olsun, pilav da sizin, ibra da sizin olsun. cimbom bizimdir buyuk dede.

  simdi al o yeni mezunlarini, once ibra zaferi paylasip sonra hesaplari kapatmamayi öğret.
 • 384
  mustafa cengiz ibra edilmeliydi senaryosunu en son riva ve florya peşkeş çekilirken görmüştük.

  peşkeş oylamasında inan kıraç hayır oyu vermişti. ne tesadüftür ki inan kıraç'ın karşı olduğu bir hadise genel kuruldan rekor kabul oyuyla geçti.

  verdiği kararların arkasında duramayacak kadar da sinsi bir insan inan kıraç. meğer daha dün kapı kapı yeni başkan arayan adam mustafa cengiz'in ibra edilmemesine karşıymış. oğlum o 358'e mustafa cengiz'i övün desen çoğunun uyuz köpekler gibi mustafa cengiz yalakası olacaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz.

  kimi kime anlatıyosun sen?
  bakın o sesinizi kesecek, galatasaray'ı rant malzemeniz haline getirmeyeceksiniz. bir gün genel kurul yaptığınız salonu basarlar sonra. onurunuz varsa biz galatasaray'a zarar veriyoruz der ve üyelikten istifa edersiniz.