• 373
  “olayı mektepli mektepsize getirmek yanlıştı. maalesef kongrede böyle bir fotoğraf verdik.
  her şeyi göğüslemeye çalışmışlardı. mustafa cengiz ve yönetimi bundan sonra mahkemeye gitsinler, süre kazansınlar. tekrar seçim olsun. sezon devam ederken çok yanlış bir sürece girdik. yanlıştan dönülmesi ve düzeltilmesi gerekir." şeklinde beyanda bulunarak geri vites yapan bir başka şahıs. sosyal medyası olan o tarafı kapatıp kaçıyor, dışarıya açık açık mesaj verenler de ‘kuzenim yazmış’ edasında beyanlarından dönüyor. galatasaray’ın sahibinin kendisi ve kendisi gibi olanlar değil, taraftar olduğunu hafiften anlamıştır ve anlamaya devam edecektir.
 • 374
  bu beyefendi de kabul etsin ki galatasaray'da tekrar seçim olmayacak. yok mustafa cengiz mahkeme açacakmış, süre kazanacakmış da, yok seçime gidecekmiş de... dursun aydın özbek denen adam hakkındaki imza kampanyaları nasıl baltalandı hepimiz hatırlıyoruz. onun görev süresini tamamlaması için takla atan kimse mustafa cengiz'in seçime gitmesini talep etme hakkına sahip değildir.

  mustafa cengiz inşallah o tedbir kararını aldıracak ve 2018 yılında kazandığı seçim neticesinde devraldığı başkanlık görevine süresi sona erene kadar devam edecek. ardından yeni bir yönetim seçimi olağan yollardan ve inşallah yeni bir tüzük ile gerçekleşecek. bu ve bunun gibilerinin borularının ötmediği özgür bir genel kurul ortamını sağlayan yeni bir tüzükle...

  ha mustafa cengiz eğer tedbir kararını aldıramazsa... o zaman şimdi bile taraftarın öfkesinden kurtulması zor olan liseciler için çok çok ciddi sonuçlar doğar.
 • 377
  liselileri gazladigim, kaosa sebep oldugum ve taraftara lise nefreti aşıladıgım icin özür dilerim diyemeyecegi icin simdi yonetimin yaninda yer alarak hukuki surec baslatilmali yonetim devam etmeli vs gibisinden geri vitesin kralini yapan kisidir.

  kalabalikta yapilan kabadayiligin tenhada özrü olmayacagi icin liselilerin ipini elinde tutup yönetimin hiçbir yara almamasını seve seve sağlayacaktır.

  yakinda faruk suren, burak, ozan vs kim varsa dönüş yapacaklardır sebebi de taraftarın düşmanlıgını kazanmak istememeleridir. yani göt korkusudur.
 • 378
  --- alıntı ---

  rahatsızlığım vardı ama zaten galatasaray genel kurullarına artık katılmıyorum. 83 yaşındayım eğitim vakfı’nda da 40. senem... orayı da gençlere bırakmamız lazım. dünkü tabloyu gördükten sonra küskün ve üzgünüm. olayı mektepli mektepsize getirmek yanlıştı. maalesef kongrede böyle bir fotoğraf verdik.

  "her şeyi göğüslemeye çalışmışlardı. mustafa cengiz ve yönetimi bundan sonra mahkemeye gitsinler, süre kazansınlar. tekrar seçim olsun. sezon devam ederken çok yanlış bir sürece girdik. yanlıştan dönülmesi ve düzeltilmesi gerekir."

  inan kıraç

  --- alıntı ---

  (bkz: bay r)
 • 379
  camiasina degil, kamuoyuna r yapan sahis.

  verdirttigi mektepli-mektepsiz fotografindan birazcik dahi olsa pisman oldugunu hic sanmiyorum. derdi taraftarin gazini almak, lisecilik antipatisinin yaratacagi gelir ve guc kaybini minimize etmek.

  ama artik bunlar yenmiyor beyefendi, o devirleri coktan gectik. cogu bilgiye neyse ki eskisinden cok daha kolay ulasabiliyoruz, dogruyu yanlisi kendi basimiza tespit edebiliyoruz. lise baska, lisecilik baska sey. lise basimizin taci, mensubu olmayanlari bile varligiyla gururlandiran bir kurum. ama biz o lisede kurulan spor klubunun taraftarlariyiz, siz o lisenin. siz lisecisiniz, biz galatasarayci. genel kurulda yaptiklarinizla zihniyetinizi bu basit cumlelerden cok daha net olarak gosterdiniz cumle aleme. artik yemezler.